Oblíbené diskuze
Nové diskuze
co skutečně proměňuje Granny 1

co skutečně proměňuje Granny 1

Odpovedi 0 Oblibene0
Tudjátok, hol találok kaszinót??

Tudjátok, hol találok kaszinót??

Odpovedi 1 Oblibene0
Tudjátok, hol találok kaszinót?

Tudjátok, hol találok kaszinót?

Odpovedi 2 Oblibene0
Studying in a library vs at home

Studying in a library vs at home

Odpovedi 0 Oblibene0
Make Every Trip Easier with Driving Directions

Make Every Trip Easier with Driving Directions

Odpovedi 0 Oblibene0
Indukční varná deska

Indukční varná deska

Odpovedi 1 Oblibene0
Placering af indendørs TV-antenne

Placering af indendørs TV-antenne

Odpovedi 3 Oblibene0
Lezecká stěna na zahradu

Lezecká stěna na zahradu

Odpovedi 1 Oblibene0
Placering af indendørs TV-antenne

Placering af indendørs TV-antenne

Odpovedi 2 Oblibene0
FNaF 3 – A Battle Against the Unknown

FNaF 3 – A Battle Against the Unknown

Odpovedi 0 Oblibene0
Nejživější diskuze
Televize nad krbem ?

Televize nad krbem ?

Odpovedi 53 Oblibene1
samostatně stojící vana Ravak Freedom O

samostatně stojící vana Ravak Freedom O

Odpovedi 9 Oblibene0
Krb

Krb

Odpovedi 13 Oblibene0
Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Odpovedi 116 Oblibene0
Televize nad krbem ?

Televize nad krbem ?

Odpovedi 22 Oblibene0
Jak mám vyzdobit obývák ?

Jak mám vyzdobit obývák ?

Odpovedi 73 Oblibene0
Jak opticky rozšířit úzkou chodbu ?

Jak opticky rozšířit úzkou chodbu ?

Odpovedi 19 Oblibene0
Kde koupit kvalitní sedačku?

Kde koupit kvalitní sedačku?

Odpovedi 26 Oblibene0
Barva fasády vs. okna, dveře, plot....

Barva fasády vs. okna, dveře, plot....

Odpovedi 13 Oblibene0
Postel z dřevěných palet

Postel z dřevěných palet

Odpovedi 1 Oblibene0

Klimatizace po sezóně

iva.332
iva.332
26.09. • v technika

Pěkný den přeji. S manželem si teď po sezóně chceme koupit klimatizaci. Vedra už se asi do příštího roku nedočkáme, ale co jsem se dočetla, tak ty moderní už zvládají i topit, takže v tomhle počasí se to ještě bude hodit. MŮžete mi doporučit nějakou nástěnnou do bytu? Nebo mi můžete doporučit nějakou firmu poblíž? Jsem od Znojma...

Mara158 • před: 7 roky a 8 měsíci

Ahoj, já jsem z Pasohlávek a objednávali jsme klimatizaci od firmy z Hustopečí a žádný problém. Dokonce nám pomohli i s výběrem, takže za mě velká spokojenost. Koupili jsme Toshibu a jak jste psala, zvládají i topit. Ale nejlepší je asi se pobavit s odborníkem, který vám poradí, jakou do bytu pořídit. Kdyžtak se podívejte na http://www.klimatizace-hustopece.cz a uvidíte sama.

mary • před: 7 roky a 3 měsíci

Jestli vám to pomůže, my máme klimatizaci odtud - https://klimatizaceprovas.cz/nastenne a jsme moc spokojení, ale vy to asi budete mít trošku z ruky...

Fipi • před: 7 roky a 9 dny

Možná vám bude stačit i levnější řešení v podobě mobilní klimatizace (rady k výběru a recenze třeba na https://www.sutffio.cz/mobilni-klimatizace/), která má také režim topení můžete ji využít flexibilněji, nemluvě o ceně.

Šimon • před: 4 roky a 9 měsíci

Čauky, tak jsem se poprvé divil, jak to vůbec dokáže topit? Vždyť klimatizace ti má držet studený vzduch, ale ok. Technologie nás nepřestanou překvapovat ;) Manželka se v tom celkem vyzná tak protože máme byt, koupili jsme klimatizaci do bytu v Pardubicích: https://www.recu-clim.cz/klimatizace-pardubice/ . Klimošku máme u nového domu a krásně dělá vše, co má :)

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii