Pergola

alexandra-adamova
Alexandra Adamová
25.09. • v zahrada

Prosím o Vaše názory na to, jaký materiál je nejvhodnější na pergolu. Děkuji za jakákoli tip.

Ivana Lannigan Střílková • před: 7 měsíci a 23 dny

Dobrý den, je potřeba se rozhodnout, co od pergoly očekáváte. Pokud posezení v letních měsících, pak je pergola stylu baldachýn ideální volbou - např. http://www.bohemiaflex-. Pokud ale rádi posedíte i za deště, pak už musíte investovat buď do pevné stavby, přístřešku s polykarbonátem nebo hliníkové pergoly se stahovatelnou střechou z nepromokavého materiálu, např. http://www.bohemiaflex-. Ceny se odvíjejí od typu a rozměru. Rádi Vám poradíme, kontaktujte nás přes webový formulář na http://www.bohemiaflex-.
foto foto

rebarbora • před: 5 měsíci a 3 dny

Ahoj, jak řešíte podlahu v pergole? Kachličk nebo kompozit? My zrovna přemýšlíme nad dřevoplastem (tímhle http://www.inoutic.cz/t ale nějak pořád nevím..

Elis • před: 3 měsíci a 27 dny

My jsme na naši zahradu volili dřevo. Pomoc se stavbou jsme hledali u firmy Altány na Výšince - https://altany-vysinka. - a myslím, že jsme zvolili dobře, protože jsme spokojení a venkovní sezení si užíváme, co to jde.

Pavlína • před: 2 měsíci a 24 dny

Ahoj :) Jaký doporučujete nábytek do pergoly? Dřevo? Myslíte si že tohle by přežilo? http://www.nabytek-rata Moc se mi to líbí, ale bojím se že to budu za pár let vyhazovat.

David Kompelík • před: 7 dny a 23 hodinami

Počkat, nějak zde (https://www.levnekrby.c) nemůžu najít pergolu, moc se v tom nevyznám, ale nedoporučíte mi něco z toho?

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N