Kontrast tmavých a světlých barev v interiéru

Obývací pokoj s kuchyní je postaven na kontrastu tmavých a světlých barev. Vzhledem k tomu, že místnost je poměrně úzká, opticky jsme ji rozšířili a zesvětlili umístěním dvou zrcadel nad sedačkou. Nevšednost celému prostoru dodává klavír a sádrokartonový podhled ve tvaru čtverce, který koresponduje s originálním stropním svítidlem.

Pokoj opticky zvětšují zrcadla s rámy v krémové barvě stejně jako sedačka a závěsy. Závěsy jsou umístěny na neviditelných konzolách, tento netradiční způsob zavěšení vždy přitahuje pozornost.

Obývací pokoj v decentních barvách jsme rozzářili rozměrnou olejomalbou (192 x 157 cm) uličky v Nikaragui, ke které majitele váží milé vzpomínky. Malba je vytvořena podle fotografie, kterou investoři rekonstrukce sami pořídili při cestách po této exotické destinaci.

Výběr baterie dodává eleganci, zabudovaná pumpička na jar nejen zpříjemňuje práci při mytí, ale díky ní již netřeba, aby na lince „strašila“ nevzhledná plastová lahev mycího prostředku.

Na pracovní desce jsme využili maximum prostoru instalací roletek. Za pracovní linkou je užita imitace přírodního kamene, která je jednotícím prvkem celého interiéru. Obklad je opatřen speciální voděodolnou impregnací.

Klavír (vyroben kolem roku 1930) jsme dodali dle specifických požadavků paní majitelky. V rámci naší spolupráce s odborníkem jsme zajistili opravu a naladění nástroje, stejně jako odborné stěhování.

Osvětlení - prostor sjednocují bílé sádrokartonové podhledy na žlutém podkladu, v nichž jsou zabudovaná bodová svítidla.

Autor: Home Designer


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N