Věšáky, držáky

Trubkový věšák - výrazný kousek nábytku, který zvlášť vyniká v moderním šedobílém interiéru. Má nakročeno do nově vznikajícího industriálního stylu.

Věšák je vyroben z vodovodních trubek, patinovaných, ošetřených matným lakem, aby nečernily. Dřevo je upraveno speciální technikou opalování a drásání. Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil. Tloušťka dřevěné desky je 28mm, hloubka 200mm. Háčky jsou ručně ohýbané z 3mm silného černého drátu.

Věšák je do zdi přikotven pomocí speciálních hmoždinek a šestihraných šroubů s metrickým závitem. Tento systém kotvení se používá při zavěšování boilerů nebo topení. Ukotvení věšáku je tak velmi trvanlivé a stabilní. Odzkoušeno na knihovně.

Hloubka věšáku je 20cm, výška 40cm, délka věšáku na obrázku je 90cm - délku věšáku si můžete určit sami. Stačí při nákupu vložit poznámku s požadovanou délkou. k věšáku standardně dodávám dva páry černých šestihraných šroubů s metrickým závitem včetně speciálních hmoždinek do zdi. Na požádání však mohu ke garnýži přibalit další dva páry.

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

rubkový věšák - výrazný kousek nábytku, který zvlášť vyniká v moderním šedobílém interiéru. Má nakročeno do nově vznikajícího industriálního stylu. Věšák je vyroben z vodovodních trubek, patinovaných, ošetřených matným lakem, aby nečernily. Dřevo je upraveno speciální technikou opalování a drásání. Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil. Tloušťka dřevěné desky je 28mm, hloubka 200mm. Háčky jsou ručně ohýbané z 3mm silného černého drátu. Věšák je do zdi přikotven pomocí speciálních hmoždinek a šestihraných šroubů s metrickým závitem. Tento systém kotvení se používá při zavěšování boilerů nebo topení. Ukotvení věšáku je tak velmi trvanlivé a stabilní. Odzkoušeno na knihovně. Hloubka věšáku je 20cm, výška 40cm, délka věšáku na obrázku je 90cm - délku věšáku si můžete určit sami. Stačí při nákupu vložit poznámku s požadovanou délkou. k věšáku standardně dodávám dva páry černých šestihraných šroubů s metrickým závitem včetně speciálních hmoždinek do zdi. Na požádání však mohu ke garnýži přibalit další dva páry. Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

Autor: Industriální nábytek - IDEAFACE
Lokalita: Hradec Králové

Datum realizace: 2016-03-03 00:00:00.000000