Koupelny s obdélníkovou vanou

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení. Svoboda je stav mysli v rozměrech 169 x 80 cm barva bílá "snowwhite" varianty vyztužení vany: LA = sklolaminát vhodné kombinovat s baterií do podlahy FM 080.00 vanu nelze doplnit vanovou zástěnou ani vanovými dveřmi Přirozeně zaoblené křivky vany Freedom O působí vstřícně a zvou k ponoření do relaxační lázně, ze které můžete mít výhled tam, kam si sami vyberete. Nezávislost vany na tradičním umístění podporuje i designově sladěná vodovodní baterie zabudovatelná kamkoli do podlahy. Nechte se hýčkat ve vaně vyrobené z prvotřídního akrylátu, který oproti jiným materiálům pomaleji chladne a působí pocitově tepleji, proto představuje ideální zázemí pro dlouhou komfortní lázeň, a to nejen pro jednoho. Díky stejnému skosení vany na obou stranách a odpovídající velikosti je Freedom O ideálně vhodná i ke koupeli ve dvou.

Svoboda je stav mysli v rozměrech 169 x 80 cm barva bílá "snowwhite" varianty vyztužení vany: LA = sklolaminát vhodné kombinovat s baterií do podlahy FM 080.00 vanu nelze doplnit vanovou zástěnou ani vanovými dveřmi Přirozeně zaoblené křivky vany Freedom O působí vstřícně a zvou k ponoření do relaxační lázně, ze které můžete mít výhled tam, kam si sami vyberete. Nezávislost vany na tradičním umístění podporuje i designově sladěná vodovodní baterie zabudovatelná kamkoli do podlahy. Nechte se hýčkat ve vaně vyrobené z prvotřídního akrylátu, který oproti jiným materiálům pomaleji chladne a působí pocitově tepleji, proto představuje ideální zázemí pro dlouhou komfortní lázeň, a to nejen pro jednoho. Díky stejnému skosení vany na obou stranách a odpovídající velikosti je Freedom O ideálně vhodná i ke koupeli ve dvou.

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení.

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení. Ladná křivka předního lemu umožňuje maximální využití vnitřního prostoru vany, a tím ještě větší pohodlí. Odtok umístěný uprostřed předurčuje vanu i pro koupání ve dvou. Kvůli tvaru předního lemu nelze vanu doplnit vanovou zástěnou. K vaně nabízíme příslušenství (podporu, vanový odtokový komplet) příp. praktické doplňky - čelní a boční panel, podhlavník. Možnost osazení hydromasážním systémem. Vanu Magnolia lze snadno kombinovat s ostatními výrobky RAVAK. Do vany lze instalovat Chromoterapii H2O Color

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení. Vana pro celou rodinu Díky originálnímu řešení dna je vana XXL pohodlná jak pro osoby vyšší, tak pro osoby menšího vzrůstu. Praktický schůdek na dně vany umožní pohodlné zapření i menším lidem. Človek vyšší postavy se ve vaně XXL může pohodlně natáhnout, aniž by mu ramena či kolena vyčnívala nad hladinu. Praktický integrovaný podhlavník je designovou součástí vany - nutno objednávat zvlášť. Kvůli tvaru předního lemu nelze doplnit vanovou zástěnou. K vaně nabízíme příslušenství (podporu, vanový odtokový komplet) příp. praktické doplňky – čelní a boční panel, podhlavník. Vanu XXL lze snadno kombinovat s ostatními výrobky RAVAK.

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení.

Autor: Ravak a.s.