Poznejte výhody vinylových podlah

Zařizujete si domov, nebo ho rekonstruujete? Začněte od podlahy. Už víte, jakou chcete? Máte mnoho možností. Stále oblíbenější jsou vinylové. Pojďme si přiblížit, proč byste si ji měli pořídit, i na koho se obrátit, rozhodnete-li se pro ni.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy představují moderní podlahové krytiny, která se vyrábí v různých provedeních. Dělíme je podle rozmanitých kritérií, třeba podle celistvosti. Rozlišujeme homogenní a heterogenní výrobky, tedy pro lepení k podkladu a ty, které se kladou na plovoucí způsob. Jsou složené z několika vrstev.
V současné době je „vinylka“ čím dál oblíbenější. Lidé si ji pořizují především do moderně zařízených domovů, ale báječně se hodí i do komerčních prostor. 
Určitě oceníte možnost výběru z široké škály barev a vzorů, díky čemuž sladíte podlahu se zbytkem interiéru. Zajímavě vypadá třeba imitace kamene, dřeva, nebo jiných materiálů.
Pěkný vzhled však není jedinou výhodou. Z dalších si uveďme odolnost proti mechanickému opotřebení, tvrdost, rozměrovou stálost, pružnost, snadnou pokládku, pohodlnost při chůzi, nenasákavost, příznivou cena a určitě vás potěší, že jsou zde minimální nároky na údržbu. Podlahovou krytinu stačí vytírat vodou se saponátem. O nic dalšího se starat nemusíte.
Vinylová podlaha je rozšířená mimo jiné i díky své univerzálností. Hodí se snad do všech prostor. Díky své odolnosti proti vlhkosti si najde využití rovněž v koupelně.

Tip na prodejce vinylových podlah

Oslovily výhody uvedené podlahové krytiny i vás a hledáte vhodného prodejce? Jste-li ze západních Čech, určitě se podívejte na vinylové podlahy z Plzně od společnosti Parketcentrum. Jde o plzeňskou firmu s velmi vstřícným až rodinným přístupem. Pokud si ještě nejste jisti, co přesně chcete, nevadí. Parkcentrum poskytuje mimo jiné kompletní poradenství. 
Mějte i vy podlahu, která splňuje nároky na moderní bydlení.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N