Bytové doplňky, které provoní váš domov

Pohodlí v domácnosti není jen o kvalitním nábytku, čistotě a útulnosti interiéru. Tyto aspekty samozřejmě tvoří základ, chcete-li se doma cítit skutečně příjemně. Je ale řada dalších prvků, které vaši domácnost osvěží, takže se v ní budete cítit skutečně jako doma.

Pomohou k tomu nejrůznější drobné bytové doplňky. Právě detaily dělají z obyčejné domácnosti jedinečný prostor, který charakterizuje vaši povahu, ale i styl a osobitost. Stačí, když na stěnu pokoje pověsíte nějaký zajímavý obrázek či fotografii. Hned se promění a každý, kdo přijde na návštěvu, bude přesně vědět, že svůj domov máte rádi.

Voňavý domov dělají svíčky

Stejně tak přispějí k příjemnému pocitu vůně. V každé domácnosti se přeci jen může stát, že sem tam něco zapáchá, například se line pach z kuchyně, který pak zkazí vzduch v celém bytě. Jak se s tím dá bojovat? Stačí kvalitní vonné svíčky a tyčinky, případně jiné aromatické doplňky, které zápach eliminují.

Účinným řešením jsou v tomto případě kupříkladu vonné svíčky Yankee Candle. Oproti laciným produktům u nich oceníte skutečnou kvalitu, dokážou velmi rychle a na dlouhou dobu provonět celou místnost. Jedná se zároveň o designové prvky, takže je rozhodně nemusíte schovávat někde v rohu pokoje, klidně se dají umístit na konferenční stolek, komodu apod. Jsou nejen intenzivní, ale mají i mimořádně dlouhou dobu hoření, vydrží až 15 hodin. Pořídit se dají v mnoha vůních.

Different.cz: Yankee Candle vonná svíčka BarberShop Sandalwood TumblerDifferent.cz: Yankee Candle vonná svíčka Vanilla Cupcake Classic středníDifferent.cz: Yankee Candle vonná votivní svíčka Sun-Drenched Apricot Rose

Pokud zrovna nemáte v oblibě svíčky, protože máte pocit, že nejsou bezpečné, dají se použít jako alternativa klasické vůně v krabičkách. I zde lze doporučit vůně Yankee Candle.

Hrníčky na teplé nápoje

Different.cz: KeepCup fialový hrnek Watermelon MediumZávěrem jeden tip na praktický a zároveň elegantní doplněk do domácnosti. Jsou jím designové KeepCup hrnky, které pocházejí z Austrálie. Jejich jedinečnost tkví v tom, že se vyrábějí pouze z ekologických materiálů. Doma však oceníte především jejich vlastnosti. Jedná se totiž o hrnky, které dokážou udržet nápoje teplé až o půl hodiny déle nežli běžné hrníčky. Díky tomu si své horké nápoje vychutnáte přesně v té teplotě, jakou máte rádi.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N