Komfortní, ekologické a nízkoenergetické bydlení

Sen o rodinném domku uprostřed zahrady. Sen o soukromí a splněných přáních generace, která se narodila a vyrůstala mezi betonovými panely a cihelnými zdmi. Kolik takových snů se denně rodí. Kolik snů se denně mění ve skutečnost. Je dnes přeměna tohoto snu odvahou, nerozumem nebo reálnou možností? Odvážné to bylo v době, kdy se aktivizovalo příbuzenstvo a kdy se na několik let změnily dovolené a odpočinek v pracovní směny. Výsledkem byl relativně levný rodinný domek posvěcený potem rodičů na několik generací, domek, ve kterém již ta další generace stejně bydlet nechce a nebude.

Stavební technologie s využitím lehké prefabrikace dřeva je technologií, která si i přes hlubokou recesi stavebnictví udržuje stoupající trend v ročním počtu realizovaných zakázek. Je to logické. Nabídka staveb touto technologií obsahuje vše, co dnešní zákazník hledá. Důvodem jsou především nesporné výhody dřevostaveb, mezi které patří rychlost výstavby, kvalitní dispoziční uspořádání a vzájemné návaznosti jednotlivých místností, více užitné plochy díky menší tloušťce stěn, kvalitnější architektonické pojetí, nadčasové domy jednodušších tvarů, které navíc šetří energii. Současná podoba a provedení dřevostavby tak svému uživateli nabízí kvalitní a plnohodnotné bydlení.

Při dobře navržených konstrukcích dřevostavby, vhodně zvolených okenních systémů a technologiích na větrání, rekuperaci a topení s využitím alternativních zdrojů lze velmi snadno a ekonomicky vytvořit nízkoenergetické a pasivní objekty. To a ještě mnohem více bude náplní 9. ročníku veletrhu Dřevostavby, který se koná ve dnech 6. – 9. února 2014 na výstavišti Praha – Holešovice spolu s veletrhem Windoor expo, Moderní vytápění a Krby a kamna.

 

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů – DŘEVOSTAVBY

Veletrh dřevostavby je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Poskytuje ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů. Pro odborníky a zájemce o  dřevostavby je připraven atraktivní doprovodný program dotýkající se nejdůležitějších témat architektury, konstrukcí, technologií, úspor energií a financí, potřebných k realizaci stavby. Veletrh návštěvníkovi poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech.

 

Veletrh oken, dveří, vrat a stínící techniky – WINDOOR EXPO 

Jedná se o veletrh, který je přímo zaměřený na sortiment z oblasti otvorových výplní a přidruženého příslušenství. Tento veletrh bude mířen na odborníky, architekty a na všechny, kteří plánují stavět, rekonstruovat či si jen rozšířit obzory v této oblasti. Návštěvníci, vystavovatelé a odborníci se mohou těšit na pestrý doprovodný program, na kterém se podílí asociace, svazy a komory, které zaštiťují tyto obory.

 

Veletrh vytápění, klimatizace a úspor energií – MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA

Oba veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie, efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Vystavovatelé a pozvaní odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům na dotazy jak uspořit energie a jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové a průmyslové prostory. Jedním ze zajímavých témat veletrhu bude vytápění pomocí kotlů na dřevo, pelety, brikety, které dodržují přísné evropské emisní normy a především se zaměřují na vytápění ekologickým palivem, což v porovnání s ostatními palivy stále patří k dlouhodobě nejlevnějším palivům. 

 

Všechny zájemce o moderní a ekologické bydlení srdečně zveme k návštěvě veletrhů!
Více na www.drevostavby.eu

Autor: Terinvest s.r.o.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N