Inspirujte se na veletrzích o bydlení

Ve dnech 17. – 20. 3. 2016 se uskuteční 23. ročník veletrhu o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT. Souběžně budou v prostorách PVA EXPO PRAHA probíhat také veletrhy FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Nebude chybět ani přehlídka českého a zahraničního designu DESIGN SHAKER nebo zajímavý doprovodný program. Soubor veletrhů je určen jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost.

FOR HABITAT je český veletrh se zaměřením na bydlení, který se poprvé uskutečnil v roce 1993 a se svou třiadvacetiletou tradicí tak patří v České republice k nejstarším veletrhům vůbec. Od roku 2006 současně běží mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN. V roce 2010 se poprvé uskutečnil samostatný veletrh nábytku – FOR FURNITURE. Soubor veletrhů, který se těší oblibě široké veřejnosti i profesionálů z oboru, tak na jednom místě představuje současné i nadčasové trendy týkající se bydlení, zahrady a designu.

Stejně jako v loňském roce, i letos se souboru veletrhů zúčastní téměř 600 vystavovatelů, oproti roku 2015 však budou mít více prostoru, který se z původních 29 500 m2 zvětší na zhruba 31 300 m2. Největší změnu pocítí veletrh FOR GARDEN, který se zvětší o pětinu a bude se rozkládat na ploše téměř 8 500 m2.

Design Shaker

Letošní Design Shaker proběhne po loňském úspěchu opět v nové podobě kurátorského výběru. Již pátý ročník proběhne souběžně s jarními veletrhy na výstavišti PVA EXPO PRAHA a nabídne progresivní české i zahraniční značky a studia.

Návštěvníci se tak mohou těšit na studia a designéry, jejichž práce přináší do oblasti interiérového designu invenci a zaručují kvalitu veletrhu. Design Shaker je jiný především tím, že je sice výběrovou přehlídkou designu, ale proběhne v rámci velkých veletrhů pro velmi širokou skupinu návštěvníků. Lidé, kteří přicházejí na veletrhy jako je For Habitat, mají konkrétní zájem a potřebu. Jde o profesionály nebo ty, kteří staví či zařizují dům. Tomuto publiku představujeme kvalitní design: jak produktový, tak služby architektonických a designérských studií.

Design Shaker je rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese. Sekce Big deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistí sekce Field office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů. 

Soubor veletrhů pro bydlení, zahradu a design

 

FOR HABITAT – nejnovější materiály a technologie pro stavbu a rekonstrukci; samostatná hala dekorací a bytových doplňků pro Váš domov

FOR FURNITURE – ucelený přehled největších českých i zahraničních výrobců nábytku, od postelí až po kuchyňská a interiérová studia

FOR GARDEN – vše pro milovníky zahrad a květin, exhibice mistrů české floristiky se soutěží talentovaných mladých floristů „OTVÍRÁNÍ  JARA“  v čele s předním českým floristou Pavlem Hruškou za účasti známých VIP osobností a celebrit ze showbusinessu,  prodejní výstava Bonsaje, orchideje a japonská zahrada

BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY – pestrá nabídka nových developerských projektů pro Vaše bydlení


DESIGN SHAKER – výběrová přehlídka  českého i zahraničního interiérového designu vám nabídne:

BIG DEAL – výběr špičkových českých výrobců a prezentace zahraničních značek
FRESH SPACE – produktoví designéři tvořící pod vlastními značkami
FIELD OFFICE – architekti a interiéroví designéři
ADMONTER MEDIA CAFÉ – zde se potkává celý DESIGN SHAKER, časopisy, kavárna, Tv studio
DESIGN GALLERY – výstava vybraných designových solitérů
CZECH RETRO – výstava znovuzrození tradičních českých značek ve stylu retro

Aktuální přehled všech doprovodných programů najdete ZDE.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N