Vybíráme dětské povlečení z vhodného materiálu i podle velikosti postele 

Výběr dětského povlečení se může zdát jako obyčejná rutina. Jedná se však o poměrně důležitou záležitost, které je nutné věnovat dostatečnou pozornost. Při výběru dětského povlečení pro spokojený spánek sledujeme hned několik faktorů. Jaké to jsou a jak správně vybrat to nejlepší povlečení se dozvíte v tomto článku.

Správné rozměry

Základním kritériem pro výběr vhodného dětského povlečení jsou rozměry. Dětské povlečení do postýlky je výrazně menší než při nákupu klasického prostěradla do velké postele. Někdo to řeší tím stylem, že obyčejné prostěradlo zahrne pod malou matraci, ale to může vést k tomu, že se celé prostěradlo zmuchlá a sroluje. Výsledkem bude nepohodlný spánek pro dítě. Zbytečně nešetřete a pořiďte ložní prádlo v odpovídající velikosti pro zajištění maximálního pohodlí během spánku. 

Materiál šetrný k dětské pokožce

Dalším nesmírně důležitým faktorem, který sledujeme, je i použitý materiál. Nejvíce vhodné je dětské povlečení vyrobené z přírodního materiálu, jako je například bavlněné vlákno. To je dostatečně prodyšné a šetrné k jemné a citlivé dětské pokožce. Nevznikají ekzémy nebo alergie a jedná se o vzdušný materiál, který je prodyšný a má vysokou sací schopnost. 

Vhodné i pro alergiky a jako prevence proti nemocem

dětské povlečení do velké postele by mělo být z co nejkvalitnějšího materiálu. Bavlna je materiál, který je vhodný i pro alergiky. Má přirozeně antibakteriální vlastnosti a brání množení bakterií, virů a roztočů. Toto vlákno se navíc hodí do všech ročních období. 

Posledním krokem už je výběr vhodného motivu, který se bude dětem líbit a budou s tímto povlečením rády usínat. V nabídce jsou moderní motivy, jako jsou Mimoni, povlečení se zvířátky a další veselé vzory. Pamatujte i na to, že povlečení bude potřeba jednou za čas vyprat a vždy je lepší mít alespoň jedno záložní.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N