Když okna, tak plastová

Plánujete vyměnit okna a rozhodujete se, z jakého budou materiálu? V dnešní době majitelé domů, bytů a komerčních prostor nejčastěji vybírají mezi okny plastovými a dřevěnými. Pro nás je však dnes volba jasná… Vsadíme na plastová okna od plzeňské firmy PG Okno. Proč? To se dozvíte v následujícím článku.

Argument první: Cena

Peníze jsou vždy až na prvním místě, a tak i my musíme začít jedním z hlavních důvodů, proč si lidé pořizují plastová okna. Obecně jsou totiž plastová okna levnější než varianty dřevěné či hliníkové. Je to díky ceně samotného plastu, který lze velmi snadno vyrobit.

Dříve také do jisté míry cena odrážela vlastnosti plastových oken, která se těm dřevěným nemohla rovnat. Dnes to však již neplatí, kvalita je zcela srovnatelná. Podívejte se na ceník plastových oken firmy PG Okno, s. r. o.

Argument druhý: Design

Ačkoli můžete říct, že není nad vzhled přírodního dřeva, plastová okna nabízí mnohem širší možnosti designu díky prakticky neomezené paletě barev a dekorů, ve kterých lze plastová okna vyrobit. Přestože ve většině domů a bytů naleznete klasickou bílou, rozhodně to není jediná možnost, fantazii se zde meze nekladou.

Pokud chcete argumentovat tím, že možnosti jsou díky nátěrům u dřevěných oken úplně stejné, pak vezměte na vědomí, že plastová okna jsou ve všech barvách prakticky bezúdržbová, zatímco lak a nátěr dřevěných oken musíte minimálně jednou za čas obnovit, jinak popraská a oloupe se.

Argument třetí: Kvalita

Firma PG Okno, s. r. o. dodává plastová okna nejvyšší kvality. Důkazem může být například značka oken KÖMMERLING, která vynikají trojitým zasklením, a tedy dokonalými izolačními vlastnostmi jak tepelnými, tak zvukovými.

Argument čtvrtý: Firma PG Okno, s. r. o.

Plynule navážeme na náš poslední argument, kterým je v Plzni sídlící firma PG Okno, s. r. o. Okna z Plzně jsou totiž přesně tím, co byste si měli pořídit díky zmíněné nepřekonatelné ceně, kvalitě, variabilitě designů a unikátním technologiím jako je trojité prosklení oken, či vnější design, kdy výplň okna je v jedné rovině se svým rámem.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N