Jarní úklid bez námahy

Velikonoce se kvapem blíží a s nimi i tolik neoblíbený jarní úklid. Každá hospodyňka chce mít před svátky, které nám konečně přinášejí po dlouhé zimě jaro, doma krásně naklizeno. Ale kde pořád brát čas a hlavně chuť se do úklidu pustit? S námi to bude tentokrát hračka. Máme pro vás skvělého pomocníka. 

A ocení ho všichni bez rozdílu, ať už máte doma čtyřnohého mazlíčka, malé děti nebo věčně něco vyrábějícího kutila, s Easy Wring Ultramat se pro vás úklid stane spíš zábavou než nepříjemnou povinností. Konečně můžete zapomenout na ohnutá záda, protože Easy Wring Ultramat má nastavitelnou teleskopickou tyč, kterou si libovolně nastavíte podle své výšky. 

Končí také nekonečně ždímání, to nahradí pedál, který se snadno používá a zanechává mop dokonale vyždímaný, takže vaše podlahy uschnou rychlostí blesku. Navíc tvar ždímače zabraňuje tomu, aby vystříkla voda z kbelíku. Takže už žádné mokré ponožky. 

Mop je vyroben ze 100% mikrovlákna, které zanechá vaši podlahu krásně čistou a beze šmouh. Použít ho můžete na všechny typy podlah včetně dřevěných nebo plovoucích, linolea či dlažby. Poradí si dokonce i s odolnou špínou. 

Vytírání podlah ještě nikdy nebylo jednodušší a zábavnější. Jakmile douklízíte, stačí mycí návlek hodit do pračky (lze prát až na 60 °C) a je hotovo. Easy Wring Ultramat je skvělý pomocník, kterého ocení snad úplně každý. A co víc. Právě teď ho můžete pořídit za akční cenu 999 korun. 

Koneckonců přesvědčte se sami, jak skvěle funguje ve videu:

Více informací najdete na shop.vileda.cz

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N