Recepce - udělejte dojem

Udělejte na své zákazníky hned napoprvé dobrý dojem díky recepci. Na pohled přívětivé a zorganizované vstupní pracoviště s příjemným personálem vypoví o firmě víc, než byste si mysleli.

Recepce – vizitka firmy

Společnost TOP OFFICE zákazníkům ze svého sortimentu nabízí  šest produktů s výběrem mnoha recepčních pultů. Jde o různorodá řešení a designy, z nichž si vybere menší firma i velký podnik. Recepce jsou funkční, pohodlné, přehledné a díky vhodně zkombinovaným úložným prostorům a pracovním plochám působí uspořádaně. Uvedená čtveřice modelů recepcí tak splňuje veškeré nároky zákazníků společnosti TOP OFFICE i jejich zaměstnanců.

Recepce Athos

Ve firemních barvách

Při pohledu do nabídky jednotlivých barevných variant recepce Crater budete jistě příjemně překvapení. Recepci snadno přizpůsobíte firemní image i designu a barevnosti ostatních kanceláří. Škála barev, použitelných na středový panel pultu, obsahuje na čtyřicet pestrých odstínů v matu i lesku. Mimo to lze vybírat i z dřevěných či skleněných dekorů. Recepci Crater tak velmi snadno přizpůsobíte barvám a celkovému zařízení firmy.

 

Recepce Crater

Variabilní koncepce

Konstrukční řešení recepce Mercury je navrženo aby se přizpůsobila ke všem typům prostorů. V kombinaci se skříňkami a nebo dalšími odkládacími prostory vytvoři designový koncept v kanceláři. K této řadě také patří moderní pastelové barvy, které celou kancelář a recepci udělají veselejší a hravější.

 

Recepční pult Mercury

Síla jedinečnosti

Vedle katalogové nabídky produktů společnosti TOP OFFICE jsou Vám k dispozici i služby architektů, kteří mohou recepci navrhnout přesně podle Vašich přání a požadavků. Díky tomu recepce přesně zapadne do dispozic a konceptu vstupní haly a stane se skutečnou bránou do firmy. Jako příklad uvádíme recepci společnosti KOMA, kterou jsme podle návrhů realizovali.

Recepce společnosti KOMA

 

Autor: TOP OFFICE spol. s r.o.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N