Vajíčka (105) Zajíček (100) Věnec (56)
  1. InHaus.cz
  2. Dekorace
  3. Velikonoční dekorace
  4. Světle šedé

Světle šedé Velikonoční dekorace

Dekorace na velikonoce a pomůcky na velikonoční dekorování interiéru. InHaus.cz je porovnávač výrobků z mnoha obchodů. Vybrat zde můžete z mnoha výrobků na jednom místě. Pravidelně sledujeme akce a slevy.

Světle šedé dekorace na velikonoce, Světle šedé velikonoce, Světle šedé velikonoční dekorace, Světle šedé vajíčka, Světle šedé květiny, Světle šedé dekorační zajíček, Světle šedé dekorační vajíčka, Světle šedé velikonoční věnec, Světle šedé

Vajíčka

Vajíčka

Zajíček

Zajíček

Věnec

Věnec




Někdo vnímá Velikonoce jako křesťanský svátek, jiní jako oslavu jara. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, možná i vy zrovna přemýšlíte, jak si v jejich duchu vyzdobit byt. Nemusíte být ani nikterak zvlášť kreativní. Mnohé velikonoční dekorace seženete v obchodech a na vás bude jen vkusně je sladit. 

A jaké ozdoby? Uvedli jsme si, že jde (mimo jiné) o svátky jara. Proto by neměly chybět větvičky, květiny a další jarní motivy. 

Právě z větviček a květin lze vymyslet celou řadu rozmanitých velikonočních ozdob. Mohou být volně ve váze a velmi pěkně vypadají věnce na vchodových dveřích. A co takhle si něco z proutí uplést? Nemusí jít jen o pomlázku. Pěkné jsou různé košíky, misky atd. Pokud si na to netroufáte, nevadí. Rovněž tyto předměty bez problémů seženete. 

Alespoň nějakým velikonočním prvkem můžete ozdobit každou místnost. Do kuchyně na stůl se bude hodit ubrus s motivy jara, ale proč nebýt konkrétnější. Jistě najdete i nějaký s pomlázkou, zajíčky, kuřátky atd. 

Barvíte vajíčka? Pak se i ona budou dobře vyjímat na sváteční tabuli. Možná si dokonce troufnete na nějakou kraslici. A chybět by neměl ani tradiční beránek, na kterém si později pochutnáte.

V obývacím pokoji se bude pěkně vyjímat váza s větvičkami a třeba i konferenční stolek by mohl být doplněný alespoň malou velikonoční ozdůbkou, stejně jako předsíň, či hala.

A i když už si dnes lidé příliš pohledy s přáním k Velikonocům neposílají, možná vám přeci jen nějaký přijde. Také pro něj určitě najdete vhodné místo. 

Barvená vajíčka, květiny, větvičky, různé předměty (polštářky, ubrusy, hrnečky atd.) s králíčky, kuřátky a mnohé další...To jsou všechno velikonoční dekorace, které vnesou jaro do vašeho domova. Stačí několik pěkně sladěných ozdob a vaše domácnost získá nový neotřelý vzhled. Velikonoce tu budou dříve, než se nadějete. Buďte na ně připravení.


Jarní veletrh FOR DECOR & HOME nabídne inspiraci na sv. Valentýna i Velikonoce

Jarní veletrh FOR DECOR & HOME nabídne inspiraci na sv. Valentýna i Velikonoce

Od čtvrtka 18. ledna 2018 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční oblíbený veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. K vidění budou jarní dekorace se zaměřením na sv. Valentýna a Velikonoce, chybět ale nebude ani...

6 tipů, jak vyzdobit interiér na Velikonoce

6 tipů, jak vyzdobit interiér na Velikonoce

Už se nemůžete dočkat prvních hřejivých paprsků slunce a velikonočních svátků? Přivítejte je stylově díky nádherné a jarem vonící dekoraci. Připravili jsme pro vás pár tipů, které zaručeně pomohou podtrhnout atmosféru Ve...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz



Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N