1. InHaus.cz
  2. Dekorace
  3. Velikonoční dekorace

Velikonoční dekorace

Dekorace na velikonoce a pomůcky na velikonoční dekorování interiéru. InHaus.cz je porovnávač výrobků z mnoha obchodů. Vybrat zde můžete z mnoha výrobků na jednom místě. Pravidelně sledujeme akce a slevy.

dekorace na velikonoce, velikonoce, velikonoční dekorace, vajíčka, květiny, dekorační zajíček, dekorační vajíčka, velikonoční věnec

Zajíček

Zajíček

Vajíčka

Vajíčka

Věnec

Věnec

Seřadit podle:


Někdo vnímá Velikonoce jako křesťanský svátek, jiní jako oslavu jara. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, možná i vy zrovna přemýšlíte, jak si v jejich duchu vyzdobit byt. Nemusíte být ani nikterak zvlášť kreativní. Mnohé velikonoční dekorace seženete v obchodech a na vás bude jen vkusně je sladit. 

A jaké ozdoby? Uvedli jsme si, že jde (mimo jiné) o svátky jara. Proto by neměly chybět větvičky, květiny a další jarní motivy. 

Právě z větviček a květin lze vymyslet celou řadu rozmanitých velikonočních ozdob. Mohou být volně ve váze a velmi pěkně vypadají věnce na vchodových dveřích. A co takhle si něco z proutí uplést? Nemusí jít jen o pomlázku. Pěkné jsou různé košíky, misky atd. Pokud si na to netroufáte, nevadí. Rovněž tyto předměty bez problémů seženete. 

Alespoň nějakým velikonočním prvkem můžete ozdobit každou místnost. Do kuchyně na stůl se bude hodit ubrus s motivy jara, ale proč nebýt konkrétnější. Jistě najdete i nějaký s pomlázkou, zajíčky, kuřátky atd. 

Barvíte vajíčka? Pak se i ona budou dobře vyjímat na sváteční tabuli. Možná si dokonce troufnete na nějakou kraslici. A chybět by neměl ani tradiční beránek, na kterém si později pochutnáte.

V obývacím pokoji se bude pěkně vyjímat váza s větvičkami a třeba i konferenční stolek by mohl být doplněný alespoň malou velikonoční ozdůbkou, stejně jako předsíň, či hala.

A i když už si dnes lidé příliš pohledy s přáním k Velikonocům neposílají, možná vám přeci jen nějaký přijde. Také pro něj určitě najdete vhodné místo. 

Barvená vajíčka, květiny, větvičky, různé předměty (polštářky, ubrusy, hrnečky atd.) s králíčky, kuřátky a mnohé další...To jsou všechno velikonoční dekorace, které vnesou jaro do vašeho domova. Stačí několik pěkně sladěných ozdob a vaše domácnost získá nový neotřelý vzhled. Velikonoce tu budou dříve, než se nadějete. Buďte na ně připravení.


10 tipů na vánoční dekorace

10 tipů na vánoční dekorace

Přinášíme vám deset tipů na vánoční dekorace, které bez velkého úsilí zvládnete vyrobit. Použité materiály jsou lehce dostupné pro každého. Do tvoření můžete zapojit celou rodinu a společně příjemně strávit předadventní ...

Jak vytvořit rozzářený vánoční interiér pro dokonalou atmosféru?

Jak vytvořit rozzářený vánoční interiér pro dokonalou atmosféru?

Nejkrásnější období roku v podobě vánočních svátků se opět blíží. V obchodech se objevují dekorace, ozdoby a drobnosti, které pomáhají vytvořit nádherný interiér se specifickou atmosférou. Jak jednotlivé barvy kombinovat...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz