1. InHaus.cz
  2. Malé kuchyňské spotřebiče
  3. Presovače, kávovary
  4. Metalické

Metalické Presovače, kávovary

Porovnáváme pro vás kávovary z českých e-shopů. Presovače z mnoha obchodů na jednom místě. Vybírejte podle kvality a ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy kávovarů. Metalické presovač, Metalické kávovar, Metalické automat na kávu, Metalické presovače, Metalické stroj na espresso, Metalické kávovar na kapsle, Metalické automatický kávovar, Metalické pákový automat na kávu, Metalické pákový espressovač, Metalické automatický espressovač, Metalické
Seřadit podle:


Udělat si ráno šálek dobré kávy patří k oblíbeným rituálům řady lidí. Pokud patříte mezi milovníky tohoto lahodného moku, tak vás jistě neuspokojí obyčejná mletá káva prodávaná v supermarketech zalitá vodou. Vy si totiž tu pravou kávu vychutnáte pouze kvalitně připravenou v kávovaru či presovači.

Dobrý kávovar by měl umět připravit silnou kávu s výrazným aroma. Tento druh kávy s bohatou pěnou hravě zvládnou presovače. Záleží pouze na vás, zda si vyberete manuální nebo automatické kávovary. Manuální presovače ocení opravdoví znalci. U nich si sami kávu napěchujete a umelete. S těmito kávovary je třeba mít dostatek zkušeností, abyste si dokázali připravit tu nejlepší kávu.

V běžných domácnostech jsou více rozšířené kávovary automatické. Veškerou přípravu výborné kávy můžete nechat zcela na nich. Dokážou připravit espreso, cappuccino, latte macchiato i horkou čokoládu. 

V poslední době stoupá obliba kávovarů na kapsle. Jejich hlavní výhodou je skvělý poměr kvality a ceny. Právě jejich příznivá cenová dostupnost je řadí mezi oblíbené spotřebiče v našich domácnostech. Stačí vložit kapsli dle požadovaného druhu kávy a přístroj se o vše postará. Nejmodernějším technologickým výstřelkem je propojení kapslového kávovaru s vaším chytrým telefonem. Budete informováni o docházející kapsli, nutnosti odvápnění či získáte návod k obsluze krok za krokem.

Výhodou pákových espressovačů je, že budete mít celý proces přípravy kávy pod kontrolou. Vaše baristické schopnosti budou stát za výslednou chutí kávy. Automatické presovače s integrovaným mlýnkem na kávu připraví lahodný nápoj stisknutím jediného tlačítka. Některé typy se rovněž dokážou samy vypláchnout a vyčistit.

Dalšími typy kuchyňských pomůcek pracujících na principu kávovarů jsou překapávače, french pressy a moka konvičky. Káva ovšem nedosáhne takové kvality jako z presovačů.