1. InHaus.cz
  2. Malé kuchyňské spotřebiče
  3. Presovače, kávovary

Presovače, kávovary

Porovnáváme pro vás kávovary z českých e-shopů. Presovače z mnoha obchodů na jednom místě. Vybírejte podle kvality a ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy kávovarů. presovač, kávovar, automat na kávu, presovače, stroj na espresso, kávovar na kapsle, automatický kávovar, pákový automat na kávu, pákový espressovač, automatický espressovač


Seřadit podle:


Udělat si ráno šálek dobré kávy patří k oblíbeným rituálům řady lidí. Pokud patříte mezi milovníky tohoto lahodného moku, tak vás jistě neuspokojí obyčejná mletá káva prodávaná v supermarketech zalitá vodou. Vy si totiž tu pravou kávu vychutnáte pouze kvalitně připravenou v kávovaru či presovači.

Dobrý kávovar by měl umět připravit silnou kávu s výrazným aroma. Tento druh kávy s bohatou pěnou hravě zvládnou presovače. Záleží pouze na vás, zda si vyberete manuální nebo automatické kávovary. Manuální presovače ocení opravdoví znalci. U nich si sami kávu napěchujete a umelete. S těmito kávovary je třeba mít dostatek zkušeností, abyste si dokázali připravit tu nejlepší kávu.

V běžných domácnostech jsou více rozšířené kávovary automatické. Veškerou přípravu výborné kávy můžete nechat zcela na nich. Dokážou připravit espreso, cappuccino, latte macchiato i horkou čokoládu. 

V poslední době stoupá obliba kávovarů na kapsle. Jejich hlavní výhodou je skvělý poměr kvality a ceny. Právě jejich příznivá cenová dostupnost je řadí mezi oblíbené spotřebiče v našich domácnostech. Stačí vložit kapsli dle požadovaného druhu kávy a přístroj se o vše postará. Nejmodernějším technologickým výstřelkem je propojení kapslového kávovaru s vaším chytrým telefonem. Budete informováni o docházející kapsli, nutnosti odvápnění či získáte návod k obsluze krok za krokem.

Výhodou pákových espressovačů je, že budete mít celý proces přípravy kávy pod kontrolou. Vaše baristické schopnosti budou stát za výslednou chutí kávy. Automatické presovače s integrovaným mlýnkem na kávu připraví lahodný nápoj stisknutím jediného tlačítka. Některé typy se rovněž dokážou samy vypláchnout a vyčistit.

Dalšími typy kuchyňských pomůcek pracujících na principu kávovarů jsou překapávače, french pressy a moka konvičky. Káva ovšem nedosáhne takové kvality jako z presovačů.