1. InHaus.cz
  2. Kuchyně
  3. Mísy a misky
  4. Minimalistické
  5. Hnědá mísa z kameniny ø 21 cm Redonda – Costa Nova

Hnědá mísa z kameniny ø 21 cm Redonda – Costa Nova

Inspirována kosmopolitní kulturou a navržena designérem Torresem Euracinim, Redonda představuje kolekci minimalistického nádobí vyráběného v Portugalsku z místní přírodní jemné kameniny. Jednotlivé kousky se dokončují ručně, což každému dodává na jedinečnosti. Vypalují se pouze jednou, čímž dochází ke snížení emisí a úspoře energie. Předností značky Costa Nova tedy nejsou pouze kvalitní a originální produkty, ale i ohleduplnost k životnímu prostředí. Obaly dodávané spolu s recyklovatelným nádobím jsou 100% bez plastů.

Dobré vědět: Redonda se velmi snadno čistí díky vysoké odolnosti a nízké pórovitosti, lze používat i abrazivní čisticí prostředky bez rizika poškození povrchu. Nádobí je možné mýt v myčce, pro zajištění delší životnosti však doporučujeme dbát na to, aby žádný předmět během mycího cyklu nenarážel o jiný, čímž se zabrání jeho poškození. Pro jistotu také doporučujeme mýt větší a naopak drobnější kousky v ruce.

Tato kamenina disponuje vysokou odolností vůči teplotním výkyvům v rozmezí od -20 ºC do 250 ºC, nádobí tedy můžete umístit do trouby, mrazáku i mikrovlnky. Nepoužívejte je však nad přímým ohněm a nepokládejte je hned po vytažení z trouby na příliš studený povrch. Maximální doporučená teplotní odchylka je 180 ºC.

Styl: Minimalistické
Kategorie: Mísy a misky
Dodání: vyprodáno

Do obchodu Bonami.cz 599,-

Další Mísy a misky