  8. MEXEN - Boston otopný žebřík/radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílá W213-1200-452-00-20
MEXEN - Boston otopný žebřík/radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílá W213-1200-452-00-20
Technická data:Výška: 1200 mmŠířka: 452 mmHloubka: 55mmRozteč připojení:- 115 cm (boční) nebo 5 cm (střední)Barva: Bílá RAL 9016Materiál: ocelHmotnost: 13,68 kgReakce na oheň: A1Pracovní teplota: max 95 °CMaximální pracovní tlak: 0,3MpaTopný výkon:- 75/65/20 °C - 611WSpojení:- 2xG ½″ střed- 4xG ½″ nahoře a dole vpravo nebo vlevoVysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti koroziSada obsahuje: závěsy, montážní sadu, záslepky a...