Přístoroje na čištění Barvy

Jakékoli barvy


  1. InHaus.cz ›
  2. Jiné místnosti ›
  3. Přístoroje na čištění ›
  4. MAXXX Parní mop 5v1

MAXXX Parní mop 5v1

Parní mop 5v1

Parní mop 5v1 spolehlivě odstraní i zaschlou špínu pomocí trvalého proudu páry. Již nebudete potřebovat žádné chemikálie, s parním mopem 5v1 šetrně vyčistíte všechny druhy povrchů. Používá se bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu.

Parní mop 5v1 je vhodný na:
  • podlahy
  • koberce
  • vyčistíte s ním okna
  • lze použít k napařování oděvů
  • použití jako ruční parní čistič
  • matrace, sedačky, potahy
Parní mop 5v1 a princip:

Princip parního mopu je založen na rychlé přeměně studené čisté vody na horkou páru, která je pod tlakem vytlačována z čističe. Horká pára a vysoce absorpční návlek z mikrovlákna čistí a dezinfikuje, špína a nečistoty mizí během pár sekund! Lze použít i na odstranění vodního kamene.

Návleky se dají po každém použití vyprat a znovu použít.

Parní mop 5v1 - výhody:
  • lehký
  • přenosný
  • pohodlné ovládání
  • zničí roztoče, bakterie, plísně, houby
Součástí dodávky je:

trojúhelníkový nástavec na koberce, návlek z mikrovlákna, odměrka na vodu, čistící jehla, tryska, nylonový a drátěný kartáček, prodlužovací hadice, nástavec na prachovku, prachovka, nástavec na oblečení s návlekem a nástavec na okna s návlekem.

Doporučené stupně na různé povrchy:

Dlažba a koberce - stupeň 3 a 4
Laminátové podlahy nebo žaluzie - stupeň 1 a 2

Technické parametry - parní mop 5v1:
  • napětí 220 - 240 V
  • příkon 1300 W
  • stupeň ochrany IPX4
  • tlak páry 1.18-1.77bar
  • váha 3.6 kg
  • obsah nádržky 400 ml
  • výška 121 cm
  • délka přívodního kabelu 4,4 m
  • regulace páry

Parní mop lze objednat spolu se sadou náhradních návleků:
8 ks 49 Kč/ks (celkem 392 Kč)
4 ks 69 Kč/ks (celkem 276 Kč)
2 ks 99 Kč/ks (celkem 198 Kč)

Na parní mop 5v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Styl:
Kategorie: Přístoroje na čištění
Dodání: skladem

Do obchodu moderninakup.cz 1399,- Kč

příkon: 1300 w
tlak páry: 2 bar