1. InHaus.cz
  2. Kuchyně
  3. Mlýnky na sůl a pepř
  4. Gefu Mlýnek na sůl nebo pepř TEDORO, 18 cm

Gefu Mlýnek na sůl nebo pepř TEDORO, 18 cm

Mlýnek na sůl a pepř TEDORO, 18 cm. Jakým způsobem se používá nejintenzivnější vůně koření k vaření? Je to velmi snadné - stačí použít kuchyňské brusky! Jedná se o malé a poměrně nenápadné gadgety, které pomohou správně připravit každé jídlo a extrahovat maximální vůni z koření zrna. Podívejte se do našeho obchodu, abyste viděli celý sortiment mlecích na sůl a pepř, mlýnek na pepř a sůl a vaření bude ještě příjemnější.

TEDORO mlýnek na sůl a pepř ze západní značky Gefu byly vyrobeny převážně ze dřeva. Díky tomu se zařízení nejen prezentují módně a zajímavě, ale také jsou trvanlivé a trvanlivé. Kromě toho je použití takových materiálů skvělé pro kontakt s potravinami. Pevná nádrž zaručuje zachování pepře jeho vůně a svěžesti a velké krystaly soli jsou chráněny před škodlivou vlhkostí.

Brusný mechanismus je vyroben z keramiky, což zaručuje výjimečnou trvanlivost předmětu a nejvyšší kvalitu jeho použití. Koření mletí jsou také zajímavým nápadem na dárek! Vezměte tuto sadu v úvahu při hledání vánočních dárků nebo nového bytu pro rodinu a přátele. Obdařený bude jistě spokojen s takovým užitečným a nezastrčeným darem.

Vlastnosti produktu:

  • mlýnek na sůl a pepř TEDORO,
  • pouzdro ze dřeva,
  • bruska s keramickým mechanismem,
  • nastavitelné broušení: od tlustých zrn až po sypký prášek, elegantní
  • , módní design,
  • rozměry výrobku: výška 18 cm x průměr 5 cm,
  • západní Gefu značkový výrobek.

Styl:
Kategorie: Mlýnky na sůl a pepř
Dodání: skladem

Do obchodu EDAXO.CZ s.r.o. 659,-

barva: béžová
dominantní barva: béžový
dominantní materiál: dříví
použití: kontakt s jídlem
průměr (cm): 5
tvar: kulatý
výrobce: gefu
výška (cm): 18

Další Mlýnky na sůl a pepř