1. InHaus.cz
  2. Kuchyně
  3. Mlýnky na sůl a pepř
  4. Gefu Mlýnek na sůl nebo pepř TEDORO, 14 cm, hnědý

Gefu Mlýnek na sůl nebo pepř TEDORO, 14 cm, hnědý

Mlýnek na sůl a pepř TEDORO, 14 cm, hnědá. Jak snadno extrahovat nejvýraznější chuť z koření používaných k vaření? Je to velmi jednoduché - stačí použít kuchyňské brusky! Jedná se o malé a nenápadné gadgety, které pomohou odpovídajícím způsobem připravit každé jídlo a extrahovat maximální vůni z koření zrna. Podívejte se do našeho obchodu, abyste viděli celou řadu brusek na koření, jako je sůl a peří, pepř a sůl odstíny, a vaření bude ještě příjemnější.

TEDORO mlýnek na sůl a pepř od známé německé značky Gefu byly vyrobeny převážně ze dřeva. Díky tomu se zařízení nejen zdají módní a zajímavé, ale také jsou trvanlivé a trvanlivé. Kromě toho je použití takových materiálů skvělé pro kontakt s potravinami. Pevné balení zaručuje vůni a svěžest pepře a chrání před nadměrnou vlhkostí a shlukem krystalů soli.

Brusný mechanismus je vyroben z keramiky, což zaručuje nejvyšší kvalitu použití a výjimečnou trvanlivost výrobku. Mlýnka na sůl a pepř je také zajímavým nápadem na dárek! Vezměte tuto položku v úvahu při hledání vánočních dárků nebo nového bytu pro rodinu a přátele. Nadaný bude určitě spokojen s takovým nestrčeným a velmi užitečným darem.

Vlastnosti produktu:

  • TEDORO mlýnek na sůl a pepř,
  • dřevěné pouzdro,
  • keramická bruska,
  • nastavitelné kroky broušení: od tlustých zrn až po sypký prášek,
  • módní, elegantní design,
  • rozměry výrobku: výška 14 cm x průměr 4,5 cm,
  • produkt známé německé značky Gefu.

Styl:
Kategorie: Mlýnky na sůl a pepř
Dodání: skladem

Do obchodu EDAXO.CZ s.r.o. 539,-

barva: hnědá
dominantní barva: hnědý
dominantní materiál: dříví
použití: kontakt s jídlem
průměr (cm): 4,5
tvar: kulatý
výrobce: gefu
výška (cm): 14

Další Mlýnky na sůl a pepř