1. InHaus.cz
 2. Kuchyně
 3. Mlýnky na sůl a pepř
 4. Klasické
 5. Gefu Mlýnek na sůl nebo pepř FLAVIO®, velikost M

Gefu Mlýnek na sůl nebo pepř FLAVIO®, velikost M

FLAVIO® mlýnek na sůl a pepř, velikost M. Jak extrahovat nejvýraznější chuť z koření používaných k vaření? Je to jednoduché - stačí použít kuchyňské brusky! Může nenápadné a malé předměty, které pomohou odpovídajícím způsobem připravit každou misku a extrahovat maximální vůni z koření zrna. Podívejte se do našeho obchodu, abyste viděli celou řadu mlýnek na sůl a pepř, mlýnek na sůl a pepř a vaření bude ještě příjemnější.

FLAVIO® mlýnek na sůl a pepř od známé německé značky Gefu jsou vyrobeny z nerezové oceli. Díky tomu se zařízení nejen zdají módní a zajímavé, ale jsou také odolné a robustní. Kromě toho je použití takových materiálů skvělé pro kontakt s potravinami. Pevná nádoba zaručuje zachování čerstvosti a vůně pepře a proto chrání krystaly soli před nadměrnou vlhkostí a shlukováním.

Brusný mechanismus je vyroben z keramiky, která zaručuje nejvyšší kvalitu použití a trvanlivost výrobku. Mlýnka na sůl a pepř je také zajímavým nápadem na dárek! Vezměte toto zařízení v úvahu při hledání vánočních dárků nebo nového bytu pro rodinu a přátele. Nadaní budou jistě spokojeni s takovým užitečným, ale neviditelným darem.

Vlastnosti produktu:

 • FLAVIO® mlýnek na sůl a pepř,
 • pouzdro z nerezové oceli
 • , mlýnek s keramickým mechanismem,
 • hladké nastavení volby knoflíku mezi pepřem a solí,
 • klasický elegantní design,
 • rozměry výrobku: výška 21 cm x průměr 6,2 cm,
 • produkt známého Německá značka Gefu.

Styl: Klasické
Kategorie: Mlýnky na sůl a pepř
Dodání: skladem

Do obchodu EMAKO.CZ s.r.o. 659,-

barva: černá
dominantní barva: černá
dominantní materiál: nerezová ocel
použití: kontakt s jídlem
průměr (cm): 6,2
tvar: kulatý
výrobce: gefu
výška (cm): 21

Další Mlýnky na sůl a pepř