1. InHaus.cz
 2. Dům a okolí domu
 3. Balkóny
 4. Balkonový nábytek
 5. Maximex Sušák na prádlo 2 v 1

Maximex Sušák na prádlo 2 v 1

Sušička na prádlo s funkcí police, 2v1 vysoce ceněné značky Maximex je extrémně chytrý domácí gadget. Funkční kombinace pračky a police je inovativní nápad německého výrobce, díky němuž ušetříte místo ve vašem domě. Díky své malé velikosti: 53 x 34 x 16 cm bude sušička vhodná pro malé byty a jednotky. Nepotřebujete mnoho místa k jeho opravě. Jen malý ohřívač nebo malý balkon a vaše prádlo uschne v žádném okamžiku.

Sušička má 5 hole, na kterých můžete snadno vysušit oblečení, ponožky, spodní prádlo nebo ručník. Pokud jej zavěsíte v kuchyni, může být použita jako sušička pro kuchyňské utěrky a ručníky. A jakmile vše vyschne , snadno mě přeměníte na praktickou polici/stůl. Můžete na něj dát šálek čaje a oblíbenou knihu nebo uspořádat potřebné drobnosti.

Sušička nevyžaduje trvalé připevnění ke stěně, takže není nutné vrtat nebo jiné invazivní opravy, aby se pozastavila. Je upevněn pomocí háčků ve formě háčků, které nezanechávají žádné stopy na místě zavěšení. Takže je velmi jednoduché opravit a zcela bezpečné pro povrch . Sušička může být složena tak, aby nezabírala mnoho místa a hladce se skrývala ve skříni.

Vlastnosti produktu:

 • sušička prádla s funkcí police,
 • malá velikost nezabírá mnoho místo,
 • vynikající pro malé byty a bakaláře,
 • snadné upevněn,
 • vám umožní vysušit vaše oblečení a spodní prádlo,
 • Praktický stůl ideální pro kávu nebo čaj,
 • produkt vynikající německé značky Maximex.

Styl:
Kategorie: Balkonový nábytek
Dodání: skladem

Do obchodu EDAXO.CZ s.r.o. 515,-

barva: šedá
délka (cm): 53
délka (cm):: 53
dominantní barva: šedá
dominantní materiál: hliník
šírka (cm): 34
šírka (cm):: 34
výrobce: wenko
výška (cm): 16

Další Balkonový nábytek