1. InHaus.cz
  2. Dekorace
  3. Vánoční dekorace
  4. Klasické
  5. Fééric Lights and Christmas Držák karty ve tvaru vánočního stromku, barva zelená

Fééric Lights and Christmas Držák karty ve tvaru vánočního stromku, barva zelená

Držák na jméno ve tvaru vánočního stromku, zelená je obzvláště důležitým prvkem vánočních ozdob. Může vytvořit slavnostní atmosféru nebo může být použit jako držák viněty pro velké večeře. Stojan pro jmenné karty bude další výzdobou stolu. Před každým hostem můžete dát vánoční stromek. Byla vyrobena se zvláštní péčí a pozorností k detailu. Jeho kulatá základna zajišťuje stabilitu a zabraňuje zamlžování. Špička je zakončena hvězdou, do které můžete současně vložit kartu nebo fotografii. Můžete také použít malý vánoční stromek jako prvek rákosu.

Vánoční strom v zelené barvě je nejklasičtější z možností. Vhodné pro prakticky jakýkoli typ dekorace a experiment s příslušenstvím. Díky své malé velikosti se vejde i do nejvíce hojně nastaveného stolu. Je pouze 10 cm široká a 5 cm v průměru. Vánoční strom je zdoben malými kuličkami flitrů ve stříbře. Krásně se třpytí v umělém světle nebo svíčkách.

Tento typ dekorace nemůže chybět u každého vánočního stolu. Stojan na vánoční přání vypadá dokonale sám a ve společnosti dalších dekorací. Díky tomu bude slavnostní jídlo ještě příjemnější. Takový malý vánoční strom potěší hosty a diverzifikuje uspořádání stolu.

Vlastnosti produktu:

  • Vánoční strom může stát na stole a podporovat kartu s názvem,
  • má zelenou barvu,
  • vánoční stromek na kruhovém plánu má průměr 5 cm a šířku 10 cm.
  • to bylo vyrobeno z kovu,
  • Vyrobeno Féric Lights a Vánoce.

Styl: Klasické
Kategorie: Vánoční dekorace
Dodání: skladem

Do obchodu EMAKO.CZ s.r.o. 84,-

barva: stříbrná
dominantní barva: zelená
dominantní materiál: plast
materiál: kov
materiał dominujący: tworzywo sztuczne
průměr (cm): 5
šírka (cm): 10
výška (cm): 10

Další Vánoční dekorace