Naše rodinná firma Krby Kamna Székely, s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1990. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme, na různých školeních dodavatelů kamnářských materiálů, dodavatelů krbových vložek, kamen a krbového příslušenství, tak především na školeních Cechu Kamnářů ČR. Tyto školením nám zaručují aktuální informace o nových materiálech, produktech a především změnách v technických normách. Odborné základy, na kterých stavíme, nám zajistilo vyučení v oboru kamnář. Jsme tak schopni našim zákazníkům kvalifikovaně poradit nejen s výběrem topidla, ale také s jeho nejvhodnějším dimenzováním. Pro sladění interiéru s navrženým topidlem vám nabízíme spolupráci se zkušenými bytovými architekty. Dlouhodobě spolupracujeme s architekty a projektanty. Působíme v celé České Republice.

Zabýváme se především stavbou krbů teplovzdušných, akumulačních i otevřených, tak stavbou kachlových akumulačních kamen i s hypokaust systémem a klasických kachlových sporáků. Prodáváme krbová kamna celolitinová i kachlová, krbové vložky, kouřovody pro kamna i krbové vložky, stavební prvky pro krbové obestavby, akumulační tvarovky pro akumulační stavby, kachle a veškeré příslušenství pro krby a kamna jako nářadí, sklo pod kamna, podpalovače nebo čistič krbového skla. Jako velmi šikovného pomocníka pro vaše kvalitní topení nabízíme také měřič vlhkosti dřeva.
Rodinná kamnářská firma s dlouholetou tradicí a vysokou odborností v oboru kamnářství. Zaměřujeme se především na individuální návrhy a stavby krbů, akumulačních sálavých krbů, kachlových kamen, kachlových sporáků a pecí. Stavíme i atypická řešení. Samozřejmostí jsou kvalitní služby spojené s oborem. Originální 3D vizualizace topidel, odborné poradenství. Veškeré námi nabízené produkty - kamna, krby naleznete na našem e-shopu http://www.krby-kamna-szekely.cz/

| Ohodnoť mne

Adresa:Choťánky 74 290 01 Poděbrady
MěstoPoděbrady
Telefon:325 612 221
E-mail:info@kamnarstvi-podebrady.cz
Internet:http://kamnarstvi-podebrady.cz
Facebook:https://www.facebook.com…
Google+:https://plus.google.com…
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N