Od mnoha jiných kovářství se lišíme naším přístupem k práci. Ta pro nás není pouze způsobem, jak si vydělat na živobytí, ale především něčím, co milujeme. Jsme malá firma, ale s velkou produkcí.

Do výrobků vkládáme kousek srdce a na našich výrobcích je to znát maximální možnou měrou. V každém svícnu, v každém kousku mříže či zábradlí, který vzejde z naší kovárny, je obrazně řečeno i kousek nás samotných.

Kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníků jsou u nás na prvním místě. Proto také spolupracujeme s ověřenými firmami zabývajícími se povrchovou úpravou. U posuvných a otočných bran zajistíme i jejich dálkové ovládání. Kompletní realizace od návrhu až po montáž výrobku je samozřejmostí.

Můžete si být jisti, že kvalita bude prvotřídní a naše výrobky bez problémů odolají povětrnostním vlivům a ani během let neztratí nic na své kráse.

Řídíme se rčením „náš zákazník, náš pán“, a proto pro spokojenost zákazníka děláme vše. Nezávazná konzultace je samozřejmostí, stejně jako včasné dodání a vysoká kvalita konečného výrobku.

| Ohodnoť mne

Adresa:U Zvonice 375 664 61 Rajhradice
MěstoBrno
Telefon:608 107 107
E-mail:mittner@mittner.cz
Internet:http://www.kovarstvi-mittner.cz
Facebook:https://www.facebook.com…
Twitter:http://www.kovarstvi…
Google+:https://plus.google.com…
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N