GLASSOR je česká společnost specializující se na výrobu ručně malovaných skleněných ozdob na vánoční stromeček. Je velmi známá díky svým skleněným ozdobám ve tvaru koulí, avšak nabízí další tvary jako jsou špice, zvonečky a figurky různých tvarů a velikostí. Všechny ozdoby GLASSOR jsou ručně malované a vyrobené ze skla tradiční technikou foukání.
U GLASSORU naleznete bohatou nabídku skleněných dekorací všech barev a tvarů. Tyto ozdoby přinesou duch tradice a teplo Vánoc do Vašeho domova. Pokud dáváte přednost moderním dekoracím, GLASSOR nabízí rovněž širokou škálu ozdob v současném designu.
Objevte kolekce pro Vánoce 2016 a vyberte si z více než 1000 ozdobiček na našem e-shopu: www.glassor.cz. Abychom zajistili maximální bezpečí našich výrobků během přepravy, balíme každou z nich velmi pečlivě tak, aby dorazily nepoškozené k Vám domů a přinesly tak magický duch Vánoc.
A pokud si ozdoby před koupí raději prohlédnete osobně, máte možnost v nově otevřené kamenné prodejně v Liberci. Otevřeno je v zimní sezoně od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin a také v sobotu od 9 do 15 hodin.

| Ohodnoť mne

Adresa:Palackého 239, 460 07 Liberec 7
MěstoLiberec
Telefon:485 103 706
E-mail:info@glassor.cz
Internet:http://www.glassor.cz
Facebook:https://www.facebook.com…