Na českém trhu firma HT PARKET CZ obchoduje pod puncem výrobců již od roku 2001. Zaměřujeme se výhradně na zakázkovou výrobu z evropských dřevin, převážně dub a většinu naší produkce vyvážíme do zemí EU. Spolupracujeme již s řadou developerských společností, které realizují své projekty v Praze či v její blízkosti.
Krátce výběr již zrealizovaných projektů za rok 2013 a 2014: BD Matějská 24 GD Zublin stavební sro, Rezidence u Proseckého kostela GD REKO a.s., Rezidence Křižíkova GD TH Systém sro, Rezidence Na Veselé Golf Beroun Krásný svět GD Tifannys sro, Projekt Nová Ves GD PMAX sro a řada dalších menších projektů stavebních firem či soukromých investorů.
Od 2/2014 jsme zakládajícím hrdým partnerem centra klientských změn s názvem LIVING PRAGUE. Nejen pro developery ale i pro menší investory tak vznikla unikátní možnost komplexního vybavení interiérů včetně služby architekta a to vše pod jednou střechou. Pro více informací navštivte stránku http://www.ckzprobydleni.cz/

Sledujeme trendy západních trhů v našem oboru, účastníme se a navštěvujeme zahraniční i domácí interiérové výstavy a tím máme možnost aktuálně reagovat na požadavky moderní bytové architektury. Jako jedni z mála v České Republice můžeme našim zákazníkům nabídnout výrobu podlah přesně dle jejich požadavků!!! Naše prkna je možné vyrobit v různých tloušťkách. V tl 12mm (vytvořená speciálně pro podlahová topení) po standardních 14mm až po nejsilnější tloušťku až 20 mm. Délky pak nabízíme od 800mm až do 2500mm, šíře od 120mm až do 250mm.

Víme, že konečný efekt podlahy závisí na jejím povrchovém vzhledu. Proto vyrábíme prkna v různých povrchových úpravách jako jsou UV a přírodní oleje, laky, jemné či drsné kartáčování, ruční hoblování, postaršení, katrování, sražené hrany po krátkých i dlouhých stranách...atd Nabízíme také nepřeberném množství barevných odstínů povrchových úprav. Díky modernímu vybavení a technologii naší výroby jsme dnes schopni natónovat prakticky jakýkoliv požadovaný odstín podlahy. Jako reakci na stále více poptávané podlahy pod elektrické či teplovodní podlahy jsme nově zařadili do našeho sortimentu masivní podlahu, kdy robustní konstrukci podlahové dílce tvoří tři stejné vrstvy masivního dubového dřeva v celkové tl 11,5 mm. Při teplotním výkyvu, který s sebou bezesporu podlahové topení přináší, vykazuje tato podlaha díky konstrukci ze stejného masivního dřeva nesrovnatelně menší smrštění (až 70 %) a zároveň vykazuje lepší vodivost tepla. A to vše včetně přidané hodnoty všech nabízených povrchových úprav a barev!

Jako výrobci můžeme nabídnout podlahy ve velmi zajímavých cenových relacích. Neváhejte a požádejte nás o nabídku, kterou Vám zpracujeme do 24 hod....

| Ohodnoť mne

Adresa:Cukrovarská 888/5 196 00 Praha 9 - Čakovice
MěstoPraha 9
Telefon:775 272 983, 608 877 611
E-mail:htparket@htparket.cz
Internet:http://www.htparket.cz
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N