Umyvadlo z kamene

Kulaté umyvadlo na desku je vyrobeno z drobných říčních kamenů, zalitých do čirého akrylátu. Každý kus je originál.Tvar a rozměry umyvadla jsou vyrobeny na zakázku. Barvu kamínku lze vybírat dle nabídky z katalogu nebo webových stránek. Rozměry umyvadla: Průměr: 40 cm Výška: 15 cm Tloušťka: 3 cm Materiál: přírodní kámen zalitý do čirého akrylátu. Povrchová úprava: Lesk Barva: béžová. Dodávka bez integrovaného odpadu a baterie.

Dvojumyvadlo s odkládací plochou vyrobeno z říčních oblázků na míru. Materiál: Dekorakryl Rozměr umyvadla: 1300*550 mm Povrch: lesk

Umyvadlo a lem zrcadla jsou vyrobeny z hnědo-béžových říčních kamenů, zalitých do čirého akrylátu. Každý kus je originál.Tvar a rozměry umyvadla jsou vyrobeny na zakázku. Barvu kamínku lze vybírat dle nabídky z katalogu nebo webových stránek. Rozměry umyvadla: Délka: 120 cm Šířka: 60 cm Výška: 17 cm Tloušťka desky: 1,8 cm Průměr: 39 cm Hmotnost: cca 28 kg Materiál: přírodní kámen zalitý do čirého akrylátu Povrchová úprava: Lesk Barva: hnědá / béžová Dodávka bez integrovaného odpadu.

Autor: AkrylDek s.r.o.


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N