Před vznikem oficiálního internetového obchodu Stará Krása, stál dlouholetý prodej a výroba pro zahraniční klientelu. Díky vzrůstající poptávce na tuzemském trhu vznikl e-shop pro Českou Republiku a výdejní sklad ve Vojkovicích u Prahy.

Obchod Stará Krása má soukromé sklady v České Republice, Anglii, Německu a ve Španělsku.

Stará Krása se specializuje na výrobky ve stylu Retro, Industrial, Vintage, Provance a všech příbuzných stylů, které navozují příjemnou nostalgii ve Vašich domovech. Hlavní surovinou pro naší výrobu, je masivní dřevo. Převážně pak: dub, buk a severská borovice.

Důvod, proč je obchod Stará Krása odlišný, je velmi jednoduchý a přesto velmi výrazný. Všechny produkty, které prodáváme, jsou ruční výroby. Dokonce i kategorie „barvy“ se dají považovat za ruční výrobu. Celý proces míchání a tónování probíhá ručně.

Naší myšlenkou celé naší strategie, je prodat našim zákazníkům, jedinečné zboží z kvalitních materiálů. A to za ceny, které jsou více jak konkurenceschopné obchodním řetězcům a dovozcům z Číny. Tuto myšlenku samozřejmě posouváme i do služeb pro zákazníka a chceme , aby i samotný nákup byl pro naše zákazníky co nejvíce příjemný a tak u nás najdete všechny druhy plateb (převodem, Gopay, dobírkou) možnost zaslání zboží na adresu a to i v sobotu, osobní vyzvednutí.

V našem obchodě se snažíme uspokojit všechny druhy zákazníků, nabízíme v sortimentu luxusní kousky na zakázku, ale i typizované produkty, které dostanete ihned.

Aby Stará Krása dostála doslova svému názvu, máme v sortimentu i dobové kousky, které nelze ničím napodobit. Je to jeden z výrazných rysů našeho internetového obchodu.

Naše práce je naším koníčkem, do našeho podnikání, dáváme veškerý čas a doufáme, že budeme schopni veškerou pozitivní energii přesunout prostřednictvím našich výrobků k Vám.

| Ohodnoť mne

Adresa:Na Tarase 98, Obříství 277 42
MěstoMělník
Telefon:+420 724 106 523
E-mail:info@starakrasa.cz
Internet:http://www.starakrasa.cz
Facebook:https://www.facebook.com…
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N