Spíme.cz je internetový obchod Českého výrobce značky Postelia. Jsme rodinná firma založená v roce 2001 se zaměřením na velkoobchod a výrobu kvalitních postelí z masivního českého dřeva. V roce 2005 jsme otevřeli maloobchodní prodejnu v Táboře a s rostoucím zájmem o naše kvalitní výrobky jsme zahájili provoz internetového obchodu www.spime.cz.
Po nasbíraných zkušenostech v oblasti zdravého spánku a pro absenci kvalitních a finančně dostupných matracích na českém trhu jsme se rozhodli začít vyrábět vlastní typy matrací ze značkových pěn od Německého výrobce Carpenter.
O rok později v roce 2006 začali dovážet značkové lamelové rošty od evropských výrobců, které také velkoobchodně zastupujeme v České republice.
Rok 2009 byl pro nás ve znamení stěhování provozoven, v dubnu jsme otevřeli vzorkovou kamennou prodejnu v Praze - Vršovicích a v září jsme táborskou vzorkovou prodejnu přestěhovali do nového objektu, kde máme nyní sklady a centrálu. V tomto roce došlo také k navýšení kapacity a rozšíření truhlárny se snahou zkvalitnit výrobky a zkrátit dodací termíny.
V roce 2011 jsme otevřeli prodejnu v Brně a pražskou prodejnu přestěhovali do větších prostor v Radlické ulici.
Od roku 2013 jsme se přejmenovali a založili firmu Postelia s.r.o.. Firma má fakturační sídlo na Radlické ulici v Praze, ale nadále máme hlavní sklad, výrobu a logistické centrum v Táboře.

| Ohodnoť mne

Adresa:Radlická 2368/106 150 00 PRAHA 5
MěstoPRAHA - BRNO - PLZEŇ - TÁBOR
Telefon:+420 383 136 000
E-mail:info@spime.cz
Internet:http://www.spime.cz
Facebook:https://cs-cz.facebook…
Google+:https://plus.google.com/…
Blog:http://www.spime.cz…
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N