Spěte zdravě a klidně na matracích Tropico
Ortopedické vlastnosti matrací a kvalitu použitých materiálů přísně hlídáme. Klademe vysoký důraz na zpracování a vlastnosti matrací tak, aby se vám spalo co nejlépe. Odpočiňte si, zregenerujte síly, uvolněte se na našich matrací Tropico. Přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků.

Matrace Tropico a jejich ortopedičnost

Celá nosná konstrukce našich matrací byla zkoumána pomocí analytického přístroje Ergo Check. Každá námi nabízená matrace prošla při výběru vhodných kombinací materiálů dlouhodobým vývojem. Vše je optimalizováno tak, abychom uspokojili vaše nejnáročnější požadavky.

Vybírat můžete z několika kategorií - od pružinových matrací, přes matrace s nejmodernějšími materiály až po dětské matrace. Veškeré použité materiály prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost, kterou dokazují certifikáty Öko-Tex Standard.

Dlouhá životnost matrací
Životnost matrací byla testována pomocí válcovacího přístroje a každá matrace prošla několika desítkami statisícových testovacích cyklů . Kupujete tak opravdu prověřený produkt, který Vám bude dlouhodobě sloužit.

| Ohodnoť mne

Adresa:Roztoky u Jilemnice 215 512 31 Roztoky u Jilemnice
MěstoRoztoky u Jilemnice
Telefon:+420 481 587 410
E-mail:tropico@tropico-plus.com
Internet:http://www.matracetropico.cz
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N