Šatní skříň a její tajemství

Skříň je kus designového nábytku, který má zvláštní moc. Když ji kdokoli otevře, v prostoru se ozvou věty typu: „Tady nic není, nemám si co obléct!“ nebo „Jak se to tam mohlo vejít, vždyť se tam už nic nevejde.“ a ještě jedna, má oblíbená „Kam zmizelo moje tričko, teď tu bylo.“ Jsou vám tyto věty povědomé? Já myslím, že ano. Z těchto důvodu jsem dospěla k závěru, že šatní skříně mají kouzelnou moc.

Skříně ve všech velikostech

Obecně dokáží čarovat hlavně velké skříně. Hluboké police s velkými odstupy toho pojmou opravdu hodně. Doporučuji šatní skříně, jejichž velikost se rozpíná přes celou stěnu ložnice či chodby, dovybavit různými organizéry. Pomohou vám udržet co nejdéle pořádek, který šatní skříň narušuje ve snaze vytvořit zmatek a využít své kouzelné moci ke zmizení vašich věcí.

Aby to nevyznívalo nějak negativně, šatní skříně jsou jedinečným pomocníkem v každé domácnosti, schovají, někdy až příliš pečlivě, vaše oblečení a celou dobu mu poskytují přístřešek. Jen volte takovou, která se tváří opravdu prakticky. Nenechte se nalákat na krásu bukového dřeva a podívejte se dovnitř, uvědomte si, co a kam budete ukládat, jestli jsou šuplíky dost prostorné a zda nepotřebujete víc přihrádek.

Například šatní skříň s posuvnými dveřmi je praktická jak pro manipulaci (dveře snadno otevřete i špičkou nohy, máte-li plné ruce) tak pro využitý prostor (odpadá otevírání dveří).

 

Využijte skříň k optickému zvětšení prostoru

Když máte jasno, jestli je pro vás vhodnější komoda či pořádná skříň, začíná být důležitý její vzhled. Skříň musí zapadnout do vašeho interiéru a nebudit rozruch, stačí její obří rozměry. Pokud ji umístíte na chodbě nebo v ložnici, vybírejte skříň ve světlých odstínech. Bílá šatní skříň opticky místnost prosvětlí a dává pocit otevřeného prostoru zvlášť, když jsou dveře doplněna o zrcadla.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N