Centrum města Prahy na dosah ruky

Sníte o pořízení bytu v centru Prahy s krásnými výhledy, vlastní zahrádkou, a možností jít si zaběhat v okolí. Ideální mít vše po ruce a v pěší dostupnosti. Architektonicky zajímavou stavbou s výjimečnou lokalitou a vysokým standardem provedení je unikátní projekt na pomezí centra Prahy a Královských Vinohrad, Rezidence Churchill.

Rezidence Churchill se nachází na ulici Italská, na mapě leží na samotné hranici Královských Vinohrad a pražského centra. Nemovitost nabízí vše, co by luxusní byty v Praze měly budoucím majitelům poskytnout. Jednotlivé bytové jednotky jsou vhodné i pro nejnáročnější klientelu.

Největším benefitem je pěší dostupnost do kulturního i historického centra. Krásný výhled na panoramata Prahy, její kouzelnou atmosféru, starobylé památky a rušné večerní dění vám nedá spát a budete chtít okusit noční zábavný život hlavního města se svými přáteli. Všude kolem vás je perfektní dostupnost pro jízdu autem, MHD, ale leckdy si vystačíte jen s obyčejnou chůzí. Projekt počítá i s přímým napojením na metro a hlavní nádraží.

Skvělá dostupnost historického a kulturního života hlavního města

Vydáte-li se ze svého nového bytu na procházku Italskou ulicí, přes Riegrovy sady a Vinohradskou třídu, tak dojdete až na náměstí Míru, kde se nachází dobře známé restaurace s výborným jídlem, oblíbené obchody s módou a nechybí ani parky pro chvíle odpočinku strávené v kousku přírody. Tento prodej bytů na Pražských Vinohradech bude brzy oznámen. Projekt Rezidence Churchill pochází ze známého ateliéru Aukett, všechny bytové prostory jsou navrženy ve vysoce luxusním vybavení a jsou dobře odhlučněné. Celý dům má také společné prostory se službami recepční.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N