Aktuální články

Křesla v sexy stylu: Vytvořte váš vlastní smyslný koutek

Křesla v sexy stylu: Vytvořte váš vlastní smyslný koutek

Závěsná Svítidla nad Jídelní Stůl: Praktické Rady a Vychytávky

Závěsná Svítidla nad Jídelní Stůl: Praktické Rady a Vychytávky

Moderní design ve světě nábytku: Dejte vaší domácnosti nový kabát

Moderní design ve světě nábytku: Dejte vaší domácnosti nový kabát

Tvorba dětského pokoje snů: Jak začít ?

Tvorba dětského pokoje snů: Jak začít ?

Nábytkové úchytky: Malé Detaily, velký vliv na design interiéru

Nábytkové úchytky: Malé Detaily, velký vliv na design interiéru

Jak a proč zastřešit bazén?

Jak a proč zastřešit bazén?

Paneláková předsíň

Paneláková předsíň

3 oblasti, kde se vám vyplatí návrhy interiérů kanceláří na klíč

3 oblasti, kde se vám vyplatí návrhy interiérů kanceláří na klíč

Související články

Obrazy do ložnice navodí tu správnou relaxaci

Obrazy do ložnice navodí tu správnou relaxaci

S tapetami oživíte interiér i exteriér

S tapetami oživíte interiér i exteriér

Související

Fototapety na zeď do interiéru prostě patří

Interiér každého bytu nebo rodinného domku se vyznačuje především svou osobitostí. Majitelé objektu, případně bytové jednotky, si sami vytvářejí vnitřní prostory takovým způsobem, aby se v nich cítili maximálně pohodlně a příjemně. Častokrát to není nijak výrazně složité, jelikož třeba výmalba a ráz nábytku dokážou vtisknout jakékoli místnosti vlastní unikátní tvář. Mnohdy je ale zapotřebí sáhnout po motivech, jež budou neotřelé a dokážou vnitřní prostory oživit zcela unikátním způsobem. Typické jsou v tomto ohledu moderní fototapety. Jejich vzhled je předurčuje jako optimální doplňky do každého interiéru. Podívejme se tedy, jaké fototapety mohou jednotlivým místnostem co nejvíce slušet.


https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/architektura/zed/

Ložnice spíše v tlumeném duchu

O nezbytnosti spánku a ničím nerušeného relaxu se hovoří prakticky neustále jak na internetu, tak i v tištěných médiích zabývajících se zdravím a bydlením. Není se čemu divit, protože spánek člověk potřebuje a jen tak dokáže doplnit energii, již je nucen přes den dát do různých činností. Ložnice by měla být spíše v tlumenějším provedení. Proto jsou výborné spíše abstraktněji laděné fototapety. Mnozí lidé potřebují absolutní ticho a jednoduché barvy i styly okolo sebe. Aranžmá vyznačující se pastelovými barvami je optimální spíše pro ranní hodiny, kdy se potřebujeme probudit a opět si užívat života. Moc hezky vypadají v ložnici fototapety s malými úzkými italskými uličkami. Evokují v nás příjemný pocit na svěžím vzduchu v malebném italském prostředí. Ložnice je i místem intimity, a tak se vyplatí zvolit akty. Může se klidně jednat o siluety lidských těl v zahalenějším abstraktním provedení. Akty jsou v podstatě nadčasové a budou se líbit i v blízké či daleké budoucnosti. Lidské tělo zkrátka fascinuje v jakkoli době.    

Obývací pokoj ve spoustě podob

V poslední době se hodně prosazují jednoduché geometrické vzory. Typickým příkladem budiž i přítomnost mozaiky. Její místo nemusí být v obývacím pokoji nijak výrazně dominantní. Fototapety s mozaikou mohou všechno jiné jenom ne nudit. Volit je možné jakýkoli vzor dle aktuálního charakteru této místnosti. Mozaiky se hodí v podstatě ke všem barvám výmalby a stejně tak bez problémů padnou i k nábytku. Zajímavou volbou do obývacího pokoje je také metropolitní styl. Takový New York rozhodně umí upoutat pozornost. K dispozici je kupříkladu fototapeta tohoto věčně žijícího a pulzujícího města, která je pestrá a návštěvy si v ní budou rády hledat některé známé lokality. Není problém volit i panoramatické pohledy na některé dominanty velkoměst, jako jsou Londýn, Paříž anebo již zmiňovaný New York. V obývacím pokoji ale můžete mít klidně vyobrazené i přírodní motivy. Například rozkvetlé louky, lesy anebo jakékoli jiné součásti přirozeného prostoru jsou skvostné.    

Kuchyně v moderním hávu

Prostor provoněný snad tisícem různých směsí koření. Přesně takto si člověk představuje kuchyň. Právě tady se připravují dobroty, na nichž si neskutečně pochutnáte v jakoukoli roční dobu. Že toužíte po krásné stylové kuchyni se spoustou zajímavých vzorů? Proč ne? Fototapety dokážou doslova a do písmene divy. Vždyť právě nejrůznější nápisy bílou barvou na tmavém podkladu do kuchyně stoprocentně patří. Stejně tak byste mohli mít v kuchyni krásné fotografie potravin v zajímavých pozicích. Například pomeranče se stříkající vodou mohou vytvořit vynikající scenérii a pohledy všech zvědavců nenechají klidnými. Do kuchyně mimo jiné patří také káva. Její charakteristické aroma si můžete vychutnat prakticky kdykoli. Pokud se navíc podíváte na zobrazení jednotlivých zrnek, zjistíte, že vypadají perfektně.   

Pestrá koupelna s 3D motivy

U koupelny se nemusíte nutně soustředit na to, aby vypadala co možná nejjemněji. Barvy tady totiž mohou a nemusejí sehrát hlavní roli. Chcete-li poněkud neotřelejší interiér této místnosti, vsaďte bezesporu na přírodní motivy. Taková 3D tapeta s motivem kamenné stěny vyvolává v člověku pocit pohodlí v přírodě, Nespoutanost živlů je tady patrná každým coulem. Volba je ale pouze na vás samotných.  

Autor: InHaus.cz