Nejste spokojeni se svým obývákem? Nebojte se improvizovat

Rádi byste oživili svůj obývací pokoj? Poohlížíte se po kvalitním nábytku za rozumnou cenu? Nechte se inspirovat nápady, jak vytvořit stylový obývák. Za slušné peníze se dají vykouzlit divy, chce to jen trochu fantazie a trpělivosti. Tento článek vás seznámí s vychytávkami, které můžete využít při zařizování bytu, a představí výhody moderní obývákové stěny.

Experimentujte se starým nábytkem

Každý z nás má jiný vkus a preference, co se týče způsobu bydlení a zařízení interiéru. Ženy často upřednostňují nábytek a romantické dekorace ve stylu provence nebo vintage, muži mají rádi jednoduchost a praktičnost. Pokud bydlíte s partnerem či partnerkou, je třeba najít kompromis. Některé staré kusy nábytku mohou být po decentní úpravě vkusným vybavením domácnosti. U takových kousků můžeme skloubit požadavky obou partnerů. Například stará vojenská truhla se může stát praktickým prádelníkem, kam uschováme lůžkoviny. Aby nepůsobila nevzhledně, stačí její víko částečně zakrýt nějakou vhodně zvolenou tkaninou a postavit na ni stylové svícny. Představivosti se meze nekladou a u mnoha kusů nábytku lze takto improvizovat a ušetřit nějakou tu korunu.

Moderní obývací stěny

Nová obývací stěna už vyžaduje nějakou tu investici. Záleží jen na tom, jak moc jste nároční a zda si potrpíte na luxus. Naštěstí se dnes dají sehnat levné obývací stěny, které vypadají dobře a jsou i kvalitní. Vybírat lze z celé škály provedení. Pro ty, co upřednostňují moderní styl bydlení, se nabízí jednoduché stěny složené většinou z jednoho nebo dvou kusů nábytku. Těm, co si potrpí na úložné prostory, bude vyhovovat vícesektorová obýváková stěna. Výhodou moderních stěn je možnost různě kombinovat a snadno přesouvat jejich díly. Můžete si tak s tímto nábytkem vyhrát i ve chvíli, kdy vás uspořádání pokoje přestane bavit. Jak se říká, v jednoduchosti je krása, a nejinak tomu je i u trendy stěn do obýváku. Díky tomu můžete tento nábytek snadno přizpůsobit svému vkusu a sladit se zbytkem interiéru.

Autor: InHaus.cz



Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N