Dlažba imitující dřevo sladí váš obývací pokoj a terasu

Chcete stylově sjednotit interiér s exteriérem a máte rádi dřevo? Hledejte dlažby v imitaci dřeva, které se vyrábí v tloušťce 1 i 2 cm a jsou vhodné do interiéru i exteriéru.

1cm dlažba dovnitř, 2cm ven

Novým trendem jsou univerzální série, které nabízí klasickou 1cm dlažbu pro lepení v interiéru a 2cm dlažbu pro venkovní využití. V obou tloušťkách mají přitom dlaždice úplně stejný vzhled, takže můžete mít stejnou podlahu v obývacím pokoji a třeba na terase nebo u bazénu. U 2cm dlažby navíc nepotřebujete lepidlo a jednoduše ji položíte na terče, do písku, do štěrku nebo do trávy. Díky tomu není na pevno spojená s podkladem a kdykoli ji demontujete.

Pošleme Vám další fotografie sérií, které spojují interiér s exteriérem v jeden celek, a vše je dokonale sladěno. Kontaktujte nás.

5 důvodů, proč je keramická dlaždice lepší než dřevo

1. Nesrovnatelně lepší technické vlastnosti

Především u venkovních dlažeb oceníte, že oproti dřevu mají téměř nulovou nasákavost. Jsou mrazuvzdorné, při suché pokládce jednoduše odnímatelné a mají protiskluzový povrch.

2. Snadná údržba

Dlažba v interiéru se dá jednoduše vytřít nebo vysát, v exteriéru ji vytřete nebo očistíte proudem vody. Navíc ji na rozdíl od dřeva není potřeba nijak speciálně ošetřovat. Je odolná proti čisticím prostředkům i proti chemikáliím – např. při použití soli na sníh.

3. Barevná i tvarová stálost

Dlažba má vysokou odolnost proti opotřebení. Výhodou je také stálost barevná a tvarová, protože dlažba na rozdíl od přírodního dřeva nikdy nevybledne a nezmění tvar, navíc se na ní netvoří žádné skvrny od vody či jiných rozlitých tekutin.

4. Dobrá tepelná vodivost

Uvnitř domu oceníte výbornou tepelnou vodivost 1cm dlažby. Keramická dlažba velmi dobře vede teplo, proto se v interiéru skvěle hodí pro podlahové vytápění.

5. Věrná imitace dřeva

Možná vůbec nepoznáte, že se díváte na dlažbu. Precizní žilkování i suky vypadají opravdu přesvědčivě a celkový dojem mnohdy umocňuje i strukturovaný povrch dlaždic.

Chcete si dlažby v imitaci dřeva prohlédnout?

Podívejte se na web M.B.KERAMIKY

Při výběru je třeba řešit spoustu detailů a otázek, které vás ani nemusí napadnout. Rádi vám s výběrem pomůžeme a otázky zodpovíme. 

777 746 852 | mbkeramika@mbkeramika.cz

Na našem webu vám zdarma poradíme i na chatu.

A dobrá zpráva na závěr: při nákupu většího množství dlažby jedné série (v různých tloušťkách i rozměrech) je u nás nákup výhodnější.

Autor: M.B.Keramika spol. s r. o.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N