Jaké jsou trendy ve vybavení obývacích pokojů?

Obývací pokoj je místem, kde trávíte čas s rodinou a kam si vodíte návštěvy. Proto by měl být nejen útulný, ale také reprezentativní. Chcete si ho zařídit podle posledních trendů? Tak sledujte, co je teď ve světě populární.

Některé z níže zmíněných designových tipů vymysleli sami lidé, jiné pochází z hlav špičkových designérů. Určitě si mezi nimi i vy vyberete něco, co bude odpovídat vašemu stylu.

Definujte styl a nebojte se kombinací

V moderních domovech je obvykle patrný styl, který se majitelé rozhodli respektovat. V módě je minimalismus, skandinávská jednoduchost, ale v poslední době se často uplatňuje i exotika a etnika. Hitem je také tzv. eklekticismus, v němž kombinujete staré a nové prvky. Vedle nové barevné sedací soupravy tedy můžete postavit například starou vintage skříň. Tímto způsobem i ušetříte – stačí nakoupit pouze pár nových kousků.

Nábytek-Elegance.cz: Rohová rozkládací sedací souprava LONY nie je možné

DIY – udělej si sám

Celý svět se postupně obrací k ekologickému a čistému životu, projevuje se to i ve výbavě obývacích pokojů. Příkladem mohou být třeba polštářky na sedačce. Stačí vzít starší polštáře, ušít jim nový povlak a hned udělají parádu i v jinak zařízené místnosti. Dneska je všechno o recyklaci a opětovném použití.

Méně je více

Rozhodně zapomeňte na velké obývací stěny až ke stropu, které znáte z obýváku své babičky. Dnes není výjimkou, když žádnou obývací stěnu vůbec nemáte. Lidem postačí televizní stolky, poličky a pár skříněk. Nejde vám do hlavy, kam potom ukládají všechny své věci? Mrkněte se na decentní obývací sestavy do e-shopu Nábytek-elegance.cz. Uvidíte, že pár nízkých skříněk vám vystačí.

Nábytek-Elegance.cz: Obývací stěna MEDEA 6 wenge/ oliva

A na závěr pro vás máme ještě jeden tip, který sice není aktuálním hitem, ale uplatňuje se už dlouhá léta. Chcete-li aby váš obývací pokoj vypadal moderně po dlouhou dobu, kupte si základní kousky (sedací soupravu, obývací stěnu) v neutrálních barvách, jako jsou černá, bílá, různé odstíny hnědé apod. Pomocí levnějších doplňků pak celý interiér doladíte tak, aby odpovídal současným trendům.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N