S Hondou je údržba zahrady brnkačka

Mít zahradu je fajn, ale jen do té doby, než doba strávená její údržbou začne zabírat až příliš mnoho času. Nemusí se přitom jednat o okrasnou zahradu s množstvím záhonků či jiných prvků. Pracné může být i samotné sekání trávy nebo odklízení sněhu. Tedy jak pro koho – s moderní technikou jsou tyto činnosti mnohem jednodušší a pro někoho i zábavné. Pokud již nechcete zažívat muka, ale naopak si údržbu kolem domu tak trochu užívat, poohlédněte se po nových pomocnících v řadách zahradní techniky Honda.

Proč si pořídit Hondu? Protože je top...

Segment zahradní techniky je neobyčejně rozsáhlý a najdete v něm obrovské množství sekaček, traktůrků, křovinořezů a dalších strojů, pro které najde využití téměř každý majitel zahrady. Ale proč by vaše volba měla padnout právě na Hondu? Především proto, že patří k absolutní špičce. Kombinace kvality, moderních technologií, nadstandardních funkcí a ergonomie dává útrapám na zahradě úplně jiný rozměr.

Potřebujete konkrétní důvody? Tady je máte. Sekačka na trávu Honda disponuje systémy jako Select Drive (plynulé ovládání jízdy), Smart Drive (plynulé a přesné sekání kolem překážek), Variable speed (automatické udržování rychlosti dle povahy terénu) nebo Robo-stop (zastavení žacího nože bez nutnosti vypnutí motoru). A to je teprve začátek. Světový výrobce nabízí širokou modelovou řadu, která uspokojí požadavky všech zákazníků.

Technika značky Honda si stejně dobře poradí i se sněhovou nadílkou. Sněhové frézy využívají techniku, která se výrobci osvědčila v automobilovém průmyslu. Výsledkem jsou spolehlivé a výkonné stroje vhodné pro domácí i profesionální využití.

Za pozornost stojí také systémy, které nachází využití v průmyslu. Příkladem budiž supertichá elektrocentrála s funkcemi jako Eco-Throttle (automatická korekce otáček motoru dle zatížení) nebo i-Monitor (nepřetržitý monitoring a diagnostika).

Chcete se o sortimentu od Hondy dozvědět více? Veškeré potřebné informace najdete na hondastroje.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N