Zvelebte interiér pomocí bytového textilu. Jde to i levně!

Pokud chcete zútulnit interiéru domu či bytu, neměli byste rozhodně opomenout ani bytový textil. S jeho pomocí toho dosáhnete velice snadno a navíc nezruinujete rodinný rozpočet.

Bytový textil musí být kvalitní a vizuálně zajímavý

Co si představit pod pojmem „bytový textil"? Jedná se o pěknou řádku produktů. V ložnici by vám samozřejmě neměly chybět prostěradla, polštáře a přikrývky, v koupelně předložky, osušky a ručníky, v obýváku deky a dekorační polštářky a v kuchyni ubrusy, utěrky a zástěry. Jedno však mají všechny tyto textilie společné – při jejich výběru byste se měli soustředit na kvalitu a zároveň na vizuální stránku. Musí totiž přesně zapadnout do dané místnosti. Ubrusy by navíc neměly být světlé, utěrky a ručníky nesmí „pouštět chlupy" a šlo by pochopitelně jmenovat i mnoho dalších pravidel. 

Tip: nákup kvalitního bytového textilu vás nemusí vyjít draho. Můžete např. využít slevový kupon Mall.cz a ušetříte, aniž byste byli šetrní na úkor jakosti. 

Zaměřte se především na textil do dětského pokoje!

Máte-li doma potomka, vybavení dětského pokoje je obecně nutné věnovat náležitou pozornost. To samozřejmě platí i o textilu. Polštářky, peřinky a prostěradla by předně měly být vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Z hlediska bezpečnosti si pořiďte i kvalitní podložky a koberce, které spolehlivě zabraní uklouznutí, neboť děti jsou často jako z „divokých vajec". Holkám a klukům se každopádně musí ve svém pokoji líbit, takže se při nákupu nezapomeňte zeptat na jejich názor a teprve potom skutečně objednávejte . 

Tip: špičkový a esteticky zajímavý textil do dětského pokoje lze pořídit rovněž levněji. Prohlédnete-li si kupóny na Alza.cz, můžete se o tom sami přesvědčit. 

Chcete, aby vám bytový textil vydržel opravdu dlouho? 

Pokud budete při nákupu bytového textilu přehnaně šetřit, příliš velkou kvalitu s největší pravděpodobností neseženete. I o špičkové výrobky ovšem budete muset pravidelně pečovat, aby vám vydržely co nejdéle v takřka stoprocentním stavu. Tuto činnost tedy rozhodně nepodceňujte. Při péči byste se navíc měli držet všech pokynů výrobce. V opačném případě totiž hrozí, že bytový textil zbytečně poničíte. Zkrátka a dobře nákupem kvalitního zboží vše jen začíná a záleží i na mnoha dalších faktorech. 

Tip: také výrobky potřebné k tomu, abyste správně pečovali o bytový textil, je možné pořídit za dobrou cenu. Tak například kupóny Kasa.cz představují vynikající způsob, jak ušetřit.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N