Metamorfózy zdí

Těm, kteří se nebojí změn, nabízíme interiérovou metamorfózu! Změna vybavení nemusí nutně znamenat generální přestavbu. Milovníci stylových interiérů mohou nyní zcela jednoduše přestavět svůj byt. Abychom zcela proměnili vzhled interiéru, stačí změnit barvu nebo strukturu zdí, nově vytapetovat nebo umístit na stěnách zajímavé doplňky.

 

WESTWING.cz_Interier

Tapety

Zavřete oči a představte si, co byste chtěli vidět na zdi? Co třeba nějaký zajímavý vzor? Nebo klasické pruhy? Preferujete snad tropický motiv? Tapeta dokáže během chvilky magickým způsobem změnit interiérovou atmosféru. Možností je spousta: vinylové, saténové nebo korkové tapety. Velmi zajímavého efektu dosáhnete tím, že sladíte pestrobarevnou vzorovanou tapetu se stylovým nábytkem.

WESTWING.cz_Interier

Sádra

Sádra je velmi tvárný materiál, díky kterému lze na zdi vytvořit zajímavou plastickou strukturu. Sádra má navíc také vynikající termoizolační a zvukoizolační vlastnosti. Přestože odolává vodě, je častěji používána v interiérech než v exteriérech. Geometrické vzory ze sádry nebo 3D efekty na zdi dokážou zmodernizovat vzhled každého interiéru.

WESTWING.cz_Interier

Barvy

Chcete si vymalovat pokoj, ale nevíte pro jakou barvu se rozhodnout? Světlejší paleta barev zvýrazní prostorový dojem, naopak tmavší odstíny pomohou vytvořit útulnou a přívětivou atmosféru. Při výběru interiérových barev vždy zohledněte styl a barvu vašeho nábytku, a pak se rozhodněte, které dekorační prvky chcete vyzdvihnout. Vsaďte na optický klam: pokud protější stěny v malé místnosti vymalujete pestrou barvou, interiér se opticky prodlouží.

WESTWING.cz_Interier

Panely

Ve studených bytových interiérech, kde dominují neutrální barvy a materiály, jako např. mramor, beton a kamenina, působí dřevěné obkladové panely vždy teplým dojmem. Bez ohledu na to, zda je vše v rustikálním nebo elegantním stylu, dřevěný panel oživí moderní interiér.

WESTWING.cz_Interier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie

Zajímavou alternativou pro tapety, barevné výmalby a panely, jsou domácí nástěnné galerie. Obrazy, grafické listy, plakáty a fotografie zavěšené na háčcích nebo pomocí montážní pásky vytvářejí neotřelý efekt. Důležité je, aby aranžmá bylo dobře promyšlené – výběr vhodných rámů, koloristické sladění, chytré rozmístění vybraných prvků galerie, výběr podobných nebo naopak kontrastních celků – vše zde ovlivní celkový dojem.

WESTWING.cz_Interier

Každý den je dobrý k tomu, abyste si přestavěli svůj byt. Přejeme vám mnoho úspěšných metamorfóz!

Více inspirace najdete na www.westwing.cz

Fotografie: Westwing, Living4media

Autor: www.westwing.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N