Netrapte se s úklidem a vyzkoušejte úklidovou firmu

Úklidová firma se za vás postará o odstranění nepořádku po malířích, umyje podlahu, vyčistí koberce, umyje okna a provede další podobné úkony. Stačí si jenom vybrat, co potřebujete udělat, a získáte nádherně čistý výsledek bez toho, abyste proto museli hnout prstem. Jak to zařídit a kde všude úklidová firma pomáhá?

Kvalitní úklid, do kterého se vám už dlouho nechtělo

Úklid bytu zahrnuje mnoho činností. Od čištění koberce, přes mytí oken až po voskování podlah. Cena za pravidelný úklid domácnosti se pohybuje kolem 150 korun za hodinu. Celková doba údržby závisí na velikosti bytu či domu. Jedno je však jisté. Volný čas můžete použít na vlastní záležitosti a zbavíte se otravné povinnosti zbytečně zabírající místo ve vašem časovém plánu. Je možné vybrat si i jeden úkol, do kterého se vám vyloženě nechce a přenechat ho úklidové společnosti. Ať už se jedná o mytí oken či voskování podlahy. 

Ušetříte čas na důležitější činnosti

Kdo má každý týden uklízet a strávit u toho několik hodin času, když by se raději chtěl věnovat důležitějším činnostem? A mezi důležité úkoly nutně nepatří pouze pracovní povinnosti, ale může se jednat o trávení času s rodinou nebo čas na relaxování po náročném týdnů. Představte si, co všechno můžete dělat místo dvou až tří hodin úklidu. Tolik volného času nikde nenajdete, tak vyzkoušejte eleganci delegování úklidu na firmu. Úklid bytů je stále více oblíbený a využívají ho i ženy, které si dříve myslely, že něco takového nemají zapotřebí. 

Úklid kanceláře i celé administrativní budovy

Úklid Praha se nestará jenom o klasické byty a rodinné domy. Můžete si nechat uklidit i celou administrativní budovu a kanceláře. Ceny se pohybují v závislosti na rozsahu objektu a požadovaných pracovních úkonech. Profesionálně čistý výsledek je garantovanou samozřejmostí. Zařízení společných prostor bytových domů také není žádným problémem.

Hlasuj v anketě : Využíváte úklidové služby pro úklid bytu nebo domu?

Ano

hlasů: 2

Zatím ne, ale uvažuji o tom

hlasů: 4

Ne

hlasů: 1

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N