Pohledové stěrky Pandomo pro nevšední podlahy a stěny

Podlahy a stěny chceme mít většinou nejen kvalitní a odolné, ale i krásné. Měly by se snadno udržovat, neměnit barvu a hodit se ke stylu našeho života. Nevšední vzhled povrchů je pro někoho lákavý, touha po zajímavém designu a originalitě jde ruku v ruce s moderním bydlením. Většinu těchto kritérií dokážou splnit pohledové stěrky Pandomo imitující vzhled betonu.

Beton v interiéru? Proč ne?

Možná se ptáte, proč vůbec v interiéru imitovat vzhled betonu? Nebude to vypadat zvláštně? Při správném provedení a zakomponování nikoliv, surový povrch betonu je naopak v kurzu a dokáže příjemně překvapit. A nutně nemusí být ani šedivý, na výběr je ze široké barevné palety odstínů, také si zvolíte mezi lesklým a matným finišem.

Co jsou pohledové betonové stěrky

Betonové pohledové stěrky jsou složeny z cementu a různých příměsí, které vytvoří jedinečný finální vzhled. Nanášejí se v tenké vrstvě na podklad opatřený lepící hmotou a výztužnou tkaninou. To slouží jako opatření proti nežádoucímu praskání. Samotná stěrka sice nepraská, ale může k tomu dojít vinou nekvalitního podkladu. 

Nebojte se zajímavých barevných kombinací

U stěrek Pandomo je skvělá jejich stálobarevnost, problém nepředstavují ani bláznivější barevné kreace. Zkombinujte klidně několik odstínů a nemusíte se bát, že barevný povrch časem vybledne. Výsledek závisí jak na vaší fantazii, tak i na šikovnosti řemeslníka, který práci realizuje. Měl by mít s touto činností dostatek praktických zkušeností. 

Realizujeme stěrky Pandomo

Podlahy nebo stěny opatřené povrchem Pandomo jsou hladké, bez spár a snadno se udržují. Nehrozí jen tak změna barvy nebo ušpinění. Monolitický vzhled zapadne nejen do moderní domácnosti, ale i do komerčních prostor zatěžovaných mnohem více nepříznivými faktory. Použití těchto stěrek není prakticky nijak omezeno. Při výběru dbejte na kvalitního,certifikovaného a prověřeného partnera v ČR, kterým je i firma AB Parket. Ta vám bude při volbě stěrky a její realizaci velmi nápomocná.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N