Zábavný čas strávený na zahradě

Máte u domu vlastní zahradu? Pak máte i mnoho možností, jak venku trávit čas. K dostání je praktický zahradní nábytek, ale to není vše. Nejen pro děti jsou vhodné různé příjemné a zábavné prvky, které za pěkného počasí rozveselí váš den, ať je vám 5 nebo 50 let. Na zahradě totiž můžete číst knížku a popíjet kávu, sportovat, dopřávat si dobré jídlo, zpívat a tancovat, houpat se, skákat na trampolíně nebo si dopřát spánek na čerstvém vzduchu. Je to jen na vás, jak budete chtít zahradu využít.

Je libo houpačku?

Zábavnými prvky potěšíte celou rodinu. Děti ani dospělí dnes totiž netráví venku tolik času, kolik by bylo zdravé, a proto se každá aktivita ve venkovním prostředí počítá. Jak je známo, děti milují houpačky, k nejoblíbenějším dnes patří závěsné, pružinové nebo typu hnízdo. Prodávají se i různé sety, kdy je houpačka doplněna třeba žebříkem nebo skluzavkou. 

Houpačky pro děti i dospělé

Zahradní houpačky ale mohou být skvělým místem i pro dospělé. Na houpací lavici se může posadit několik lidí vedle sebe, houpačka ve stylu sedátka z textilie zase vypadá velmi stylově, a můžete ji zavěsit, kam se vám zrovna zlíbí, její umístění měnit a v nepřízni počasí ji schovat pod střechu. 

Romantická houpací síť

Stylovým a romantickým prvkem na zahradě jsou houpací sítě. Můžete si v nich „schrupnout“, lenošit, číst, relaxovat a poslouchat zpěv ptáků. Stojí „pár korun“ a není problém sehnat takovou, která vám bude vyhovovat. 

Ratanová závěsná houpačka

Oválné závěsné houpačky z ratanu jsou krásným moderním doplňkem, který využijete třeba jako variantu posezení při grilovačce, nebo jen tak, když se vám zachce kochat se zelení. Taková houpačka je praktická i dekorativní zároveň, a má kvalitní konstrukci i výplet, nosnosti se nemusíte bát, je většinou do 120 kg. Překvapí vás, jak se na ní sedí pohodlně a bezpečně. 

Zdravý a zábavný pohyb na trampolíně

Abyste vy i vaše děti trochu rozproudili krev, nezapomeňte si pořídit trampolínu. Pohyb na ní je velmi zdravý, a vhodný i pro hubnutí. Na trampolíně se opět vrátíte do dětských let a děti jistě ocení, že si zařádíte s nimi. Dbejte na to, aby byla trampolína bezpečná a nezapomeňte na ochrannou síť. Pak už vám nebude nic bránit v tom si zaskákat celá rodina.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N