Polohovací (179) Ratanová (74) Dřevěná (53) Kovová (29) Plastová (19) Skládací (105)
  1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní lehátka
  4. Etno

Etno Zahradní lehátka

Velký porovnávač nabídky e-shopů a obchodů. Tisíce zahradních lehátek. Vybírejte podle materiálu ( kov, dřevo, plast), podle stylu, barvy a podle ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy.

Etno zahradní lehátka, Etno zahradní lehátko, Etno lehátko na zahradu, Etno zahradní nábytek, Etno lehátko na terasu, Etno venkovní lehátka, Etno skládací lehátka, Etno plážové lehátko, Etno zahradní lehátka ratan, Etno zahradní lehátka set, Etno zahradní lehátka slevy, Etno zahradní lehátka výprodej, Etno zahradní lehátka kovová, Etno zahradní lehátka plastová, Etno zahradní lehátka-hliníková, Etno zahradní lehátka skládací, Etno zahradní lehátka polohovací, Etno zahradní lehátka v akci, Etno zahradní lehátka akce, Etno zahradní lehátka kovové akce, Etno zahradní lehátka cena, Etno dřevěná zahradní lehátka, Etno dřevěné zahradní lehátka polohovací, Etno zahradní lehátka pro dva, Etno zahradní lehátka garden, Etno zahradní lehátka houpací, Etno polohovací zahradní lehátka hliníková, Etno luxusní zahradní lehátka italské, Etno zahradní lehátka kov, Etno zahradní lehátka kovové, Etno zahradní lehátka levně, Etno nejlevnější zahradní lehátka, Etno plastová zahradní lehátka, Etno zahradní lehátka umělý ratan, Etno zahradní lehátka z umělého ratanu, Etno ratanové zahradní lehátka, Etno zahradní lehátka se stříškou, Etno zahradní lehátka se stínítkem, Etno zahradní lehátka teak, Etno zahradní lehátka vysoká nosnost

polohovací

Polohovací

ratanová

Ratanová

dřevěná

Dřevěná

kovová

Kovová

plastová

Plastová

Skládací

Skládací
Zahradní lehátka představují nenahraditelnou součást každé zahrady a terasy. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a tak si po náročném pracovním dni můžete číst knihu a vychutnávat šálek dobré kávy na čerstvém vzduchu. Současný trh nabízí nepřeberné množství zahradních lehátek, což výběr značně ztěžuje. Ohlížet byste se měli především na ergonomii, materiál, ale také na vzhled a cenu.

Většinou se lidé rozhodují pro lehátka, která se jim líbí, což je obrovská chyba, protože elegantně vypadající lehátka nemusí být vždy komfortní. Pamatovat byste měli i na skutečnost, že dřevěné varianty se nehodí do vlhkého prostředí, například k bazénům, protože potom vyžadují zvýšenou péči. 

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevo přirozeně zapadá do prostředí zahrady. Obrovskou výhodou dřevěného materiálu je naprosto snadná opracovatelnost, a tak můžete narazit i na designově zajímavá provedení. Dřevo si však nerozumí s vlhkým prostředím. Dívat byste se měli také na druh dřeva, přičemž ideální jsou tvrdé tropické dřeviny, jako jsou akácie a teak. Údržba je oproti jiným materiálům trochu náročnější, neboť dřevo si vyžaduje napouštění olejem a natírání ochranným lakem. Jedině tak zabráníte roztočům. 

Kovová zahradní lehátka

Pokud preferujete minimalistický styl, zamilujete si kovová zahradní lehátka, která bývají většinou v kombinaci s textilní výplní. Většinou se k výrobě používají ocel, hliník, případně slitiny. Jelikož kov je poměrně tvrdý, ještě se na povrch lehátka dává polstrování, jež můžete kdykoliv obměňovat. U kovu si budete pochvalovat zejména nenáročnost na údržbu. 

Plastová zahradní lehátka

Jestliže je pro vás prioritou pořizovací cena, sáhněte po plastových lehátkách, u nichž však musíte počítat s menší stabilností a životností. Ovšem i plastová lehátka mají své přednosti, například jsou lehce omyvatelná a mají poměrně nízkou hmotnost, a tak je snadno uskladníte i bez pomoci druhého člověka. 

Ratanová zahradní lehátka

V posledních letech se do popředí prodírá ratanový zahradní nábytek. Z umělého či přírodního ratanu jsou vyrobena i zahradní lehátka, na která opět stačí dát polstrování, a pak vám už nic nebrání v relaxaci. Ovšem u ratanu je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou. Zelená střecha – nevšední klobouk domu

Zelená střecha – nevšední klobouk domu

Prahnete po nádherném rodinném domě, který by se pyšnil moderními vychytávkami, a přitahoval tak pohledy kolemjdoucích lidí i zvědavé oči sousedů? V tom případě se vám ihned zalíbí zelené střechy. Jejich design a provede...

Nakupujete domácí dětské hřiště? Na tyto 3 věci si dejte dobrý pozor!

Nakupujete domácí dětské hřiště? Na tyto 3 věci si dejte dobrý pozor!

Už se těšíte na léto a uvažujete o inovacích v exteriéru? Ano, zahrada rozhodně není pouze místem určeným vyloženě pro vás samotné! Myslete i na své ratolesti, případně vnoučata! Moderní dětská hřiště, která lze pořídit,...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N