1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní lehátka
  4. Luxusní

Luxusní Zahradní lehátka

Velký porovnávač nabídky e-shopů a obchodů. Tisíce zahradních lehátek. Vybírejte podle materiálu ( kov, dřevo, plast), podle stylu, barvy a podle ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy.

Luxusní zahradní lehátka, Luxusní zahradní lehátko, Luxusní lehátko na zahradu, Luxusní zahradní nábytek, Luxusní lehátko na terasu, Luxusní venkovní lehátka, Luxusní skládací lehátka, Luxusní plážové lehátko, Luxusní zahradní lehátka ratan, Luxusní zahradní lehátka set, Luxusní zahradní lehátka slevy, Luxusní zahradní lehátka výprodej, Luxusní zahradní lehátka kovová, Luxusní zahradní lehátka plastová, Luxusní zahradní lehátka-hliníková, Luxusní zahradní lehátka skládací, Luxusní zahradní lehátka polohovací, Luxusní zahradní lehátka v akci, Luxusní zahradní lehátka akce, Luxusní zahradní lehátka kovové akce, Luxusní zahradní lehátka cena, Luxusní dřevěná zahradní lehátka, Luxusní dřevěné zahradní lehátka polohovací, Luxusní zahradní lehátka pro dva, Luxusní zahradní lehátka garden, Luxusní zahradní lehátka houpací, Luxusní polohovací zahradní lehátka hliníková, Luxusní luxusní zahradní lehátka italské, Luxusní zahradní lehátka kov, Luxusní zahradní lehátka kovové, Luxusní zahradní lehátka levně, Luxusní nejlevnější zahradní lehátka, Luxusní plastová zahradní lehátka, Luxusní zahradní lehátka umělý ratan, Luxusní zahradní lehátka z umělého ratanu, Luxusní ratanové zahradní lehátka, Luxusní zahradní lehátka se stříškou, Luxusní zahradní lehátka se stínítkem, Luxusní zahradní lehátka teak, Luxusní zahradní lehátka vysoká nosnost

polohovací

Polohovací

ratanová

Ratanová

dřevěná

Dřevěná

kovová

Kovová

plastová

Plastová

Skládací

Skládací

bambusová

Bambusová

Seřadit podle:


Zahradní lehátka představují nenahraditelnou součást každé zahrady a terasy. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a tak si po náročném pracovním dni můžete číst knihu a vychutnávat šálek dobré kávy na čerstvém vzduchu. Současný trh nabízí nepřeberné množství zahradních lehátek, což výběr značně ztěžuje. Ohlížet byste se měli především na ergonomii, materiál, ale také na vzhled a cenu.

Většinou se lidé rozhodují pro lehátka, která se jim líbí, což je obrovská chyba, protože elegantně vypadající lehátka nemusí být vždy komfortní. Pamatovat byste měli i na skutečnost, že dřevěné varianty se nehodí do vlhkého prostředí, například k bazénům, protože potom vyžadují zvýšenou péči. 

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevo přirozeně zapadá do prostředí zahrady. Obrovskou výhodou dřevěného materiálu je naprosto snadná opracovatelnost, a tak můžete narazit i na designově zajímavá provedení. Dřevo si však nerozumí s vlhkým prostředím. Dívat byste se měli také na druh dřeva, přičemž ideální jsou tvrdé tropické dřeviny, jako jsou akácie a teak. Údržba je oproti jiným materiálům trochu náročnější, neboť dřevo si vyžaduje napouštění olejem a natírání ochranným lakem. Jedině tak zabráníte roztočům. 

Kovová zahradní lehátka

Pokud preferujete minimalistický styl, zamilujete si kovová zahradní lehátka, která bývají většinou v kombinaci s textilní výplní. Většinou se k výrobě používají ocel, hliník, případně slitiny. Jelikož kov je poměrně tvrdý, ještě se na povrch lehátka dává polstrování, jež můžete kdykoliv obměňovat. U kovu si budete pochvalovat zejména nenáročnost na údržbu. 

Plastová zahradní lehátka

Jestliže je pro vás prioritou pořizovací cena, sáhněte po plastových lehátkách, u nichž však musíte počítat s menší stabilností a životností. Ovšem i plastová lehátka mají své přednosti, například jsou lehce omyvatelná a mají poměrně nízkou hmotnost, a tak je snadno uskladníte i bez pomoci druhého člověka. 

Ratanová zahradní lehátka

V posledních letech se do popředí prodírá ratanový zahradní nábytek. Z umělého či přírodního ratanu jsou vyrobena i zahradní lehátka, na která opět stačí dát polstrování, a pak vám už nic nebrání v relaxaci. Ovšem u ratanu je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou. Vzdělávací kurz STAVAŘI KLIENTŮM, který vám ušetří statisíce korun při stavbě domu

Vzdělávací kurz STAVAŘI KLIENTŮM, který vám ušetří statisíce korun při stavbě domu

Ing. arch. Roman Kučírek z ateliéru 3K Architects spustil unikátní projekt vzdělávacích kurzů pro veřejnost i stavaře, který je v České republice zcela ojedinělý. 

Jak pečovat o trávník v období sucha?

Jak pečovat o trávník v období sucha?

Pěstěný trávník vyžaduje správnou a pravidelnou péči a v období sucha především. Chytrým sekáním a vhodnou závlahou jej můžete udržet stále zelený i během tropických letních dní. Jak se o trávník v létě starat?...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz