1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Cenově dostupná

Cenově dostupná Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Cenově dostupná židle, Cenově dostupná křeslo, Cenově dostupná křesílko, Cenově dostupná křeslo do obývacího pokoje, Cenově dostupná relaxační křeslo, Cenově dostupná rozkládací křeslo na spaní, Cenově dostupná rozkládací křeslo, Cenově dostupná polohovací křeslo, Cenově dostupná křesla na balkon, Cenově dostupná křesla pro seniory, Cenově dostupná křesla k televizi, Cenově dostupná křesla do obývacího pokoje, Cenově dostupná rozkládací křesla, Cenově dostupná masážní křesla, Cenově dostupná křesla a pohovky, Cenově dostupná křesla a židle, Cenově dostupná křesla a lenošky, Cenově dostupná křesla a sedací soupravy, Cenově dostupná relaxační křesla a lehátka, Cenově dostupná barevná křesla, Cenově dostupná křesla do pokoje, Cenově dostupná křesla do malého bytu, Cenově dostupná křesla do obýváku, Cenově dostupná křesla do kavárny, Cenově dostupná křesla do pokoje pro teenagery, Cenově dostupná křesla do jídelny, Cenově dostupná křesla designová, Cenově dostupná křesla do kuchyně, Cenově dostupná křesla do studentského pokoje, Cenově dostupná křesla do dětského pokoje, Cenově dostupná křesla do haly, Cenově dostupná křesla design, Cenově dostupná křesla egg, Cenově dostupná křesla foto, Cenově dostupná funkcionalistická křesla, Cenově dostupná křesla interier, Cenově dostupná křesla jídelní, Cenově dostupná křesla jednací, Cenově dostupná křesla ke stolu, Cenově dostupná křesla k sedacím soupravám, Cenově dostupná křesla levně, Cenově dostupná křesla malá, Cenově dostupná křesla na kolečkách, Cenově dostupná křesla na čtení, Cenově dostupná křesla na chalupu, Cenově dostupná křesla na chatu, Cenově dostupná křesla obrázky, Cenově dostupná křesla obývací pokoj, Cenově dostupná křesla otočná, Cenově dostupná křesla obchody, Cenově dostupná křesla obchod, Cenově dostupná křesla prodej, Cenově dostupná křesla s podnožkou, Cenově dostupná křesla s dřevěnými područkami, Cenově dostupná křesla s taburetem, Cenově dostupná křesla s vysokou opěrkou, Cenově dostupná křesla slevy, Cenově dostupná televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

ušák

Ušák

kožená

Kožená

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

ratanová

Ratanová

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Není sedačka jako sedačka: Tyto faktory zvažte při výběru sedací soupravy

Není sedačka jako sedačka: Tyto faktory zvažte při výběru sedací soupravy

Sedací souprava je jedním ze základních kusů nábytku, nechybí prakticky v žádné domácnosti. Protože sedačky mnohdy tvoří dominantu celého pokoje – a nezřídka i dominantu domácnosti – a investice dosahuje často desítek ti...

Desatero originálního interiéru

Desatero originálního interiéru

Nebaví vás skandinávský styl a toužíte po nevšednosti, originalitě a hravosti? Pak mám pro vás jednoduché tipy, jak svůj interiér s lehkostí a hlavně s radostí pozvednout do nebeských výšin :-)

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Cenově dostupná židleCenově dostupná křesloCenově dostupná křesílkoCenově dostupná křeslo do obývacího pokojeCenově dostupná relaxační křesloCenově dostupná rozkládací křeslo na spaníCenově dostupná rozkládací křesloCenově dostupná polohovací křesloCenově dostupná křesla na balkonCenově dostupná křesla pro senioryCenově dostupná křesla k televiziCenově dostupná křesla do obývacího pokojeCenově dostupná rozkládací křeslaCenově dostupná masážní křeslaCenově dostupná křesla a pohovkyCenově dostupná křesla a židleCenově dostupná křesla a lenoškyCenově dostupná křesla a sedací soupravyCenově dostupná relaxační křesla a lehátkaCenově dostupná barevná křeslaCenově dostupná křesla do pokojeCenově dostupná křesla do malého bytuCenově dostupná křesla do obývákuCenově dostupná křesla do kavárnyCenově dostupná křesla do pokoje pro teenageryCenově dostupná křesla do jídelnyCenově dostupná křesla designováCenově dostupná křesla do kuchyněCenově dostupná křesla do studentského pokojeCenově dostupná křesla do dětského pokojeCenově dostupná křesla do halyCenově dostupná křesla designCenově dostupná křesla eggCenově dostupná křesla fotoCenově dostupná funkcionalistická křeslaCenově dostupná křesla interierCenově dostupná křesla jídelníCenově dostupná křesla jednacíCenově dostupná křesla ke stoluCenově dostupná křesla k sedacím soupravámCenově dostupná křesla levněCenově dostupná křesla maláCenově dostupná křesla na kolečkáchCenově dostupná křesla na čteníCenově dostupná křesla na chalupuCenově dostupná křesla na chatuCenově dostupná křesla obrázkyCenově dostupná křesla obývací pokojCenově dostupná křesla otočnáCenově dostupná křesla obchodyCenově dostupná křesla obchodCenově dostupná křesla prodejCenově dostupná křesla s podnožkouCenově dostupná křesla s dřevěnými područkamiCenově dostupná křesla s taburetemCenově dostupná křesla s vysokou opěrkouCenově dostupná křesla slevyCenově dostupná televizní křesla.Cenově dostupná