1. InHaus.cz
  2. Jídelna
  3. Jídelní židle
  4. Cenově dostupné

Cenově dostupné Jídelní židle

Pomůžeme vám vybrat jídelní židle podle ceny a stylu z nabídky e-shopů a obchodů s nábytkem. Tisíce židlí v porovnávači e-shopů. Jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, židle jídelní dřevěné, jídelní židle v akci, moderní jídelní židle, jídelní židle s područkami, jídelní židle plastové, dětská jídelní židle. Jídelní sety a stoly najdete zde. Cenově dostupné židle, Cenově dostupné jídelna, Cenově dostupné židličky, Cenově dostupné jídelní židle, Cenově dostupné židle jídelní dřevěné, Cenově dostupné jídelní židle v akci, Cenově dostupné moderní jídelní židle, Cenově dostupné jídelní židle s područkami, Cenově dostupné jídelní židle plastové, Cenově dostupné dětská jídelní židle, Cenově dostupné židle do kuchyně, Cenově dostupné židle s područkami, Cenově dostupné německá židle, Cenově dostupné židle akce židle a stoly, Cenově dostupné židle art deco, Cenově dostupné židle a stoly do kuchyně, Cenově dostupné jídelní stůl a židle, Cenově dostupné židle bez opěradla, Cenově dostupné židle bez koleček, Cenově dostupné židle do kavárny, Cenově dostupné židle design, Cenově dostupné dřevěné židle, Cenově dostupné designové židle, Cenově dostupné gastro židle, Cenově dostupné židle inzerce, Cenově dostupné židle jídelní, Cenově dostupné židle ke stolu, Cenově dostupné židle k jídelnímu stolu, Cenově dostupné kuchyňské židle, Cenově dostupné židle obrázky, Cenově dostupné židle provence, Cenově dostupné židle prodej, Cenově dostupné židle rozměry, Cenově dostupné židle restaurace, Cenově dostupné židle s opěrkami, Cenově dostupné židle vzor

dřevěné

Dřevěné

Čalouněné

Čalouněné

kovové

Kovové

Černé

Černé

Bílé

Bílé

Do restaurace

Do restaurace

s područkami

S područkami

plastové

Plastové

kožené

Kožené

ratanové

Ratanové

Seřadit podle:


Internetový obchod Inhaus.cz je zaměřen na veškerý sortiment, který potřebujete nebo byste rádi měli doma. Při zařizování jídelny, kuchyňského koutu nebo ostrůvku se nevyhnete nákupu jídelních židlí, případně barových stoliček nebo lavic. Pohled na stovky produktů poskytuje jak inspiraci, tak výběr moderních i retro doplňků do vašeho domova.

Výběr jídelních židlí podle stylů

A protože se celý internetový obchod pohybuje ve stejně stylizovaných kategoriích, mají zákazníci snadný výběr. Jídelní židle v rustikálním stylu budou pasovat k dalšímu nábytku ve stejném stylu, retro stoličky do kuchyně si sednou s typově stejným osvětlením a dalšími doplňky. V kategorii styly si tak musí každý vybrat podle vlastního vkusu. Zastoupeny jsou zde moderna, klasika, industriál, retro, glamour i vintage. Nechybí oblíbený středomořský, příjemný skandinávský, nestárnoucí lidový a orientální asijský styl. Vybavit se díky tomuto nábytku dají nejen domácí jídelny, ale i veřejné bufety či restaurace v určitém duchu. Názvy stylů k takové výbavě přímo vybízejí. Stejně jako u jiných kusů nábytku si můžete jídelní židle vybírat podle barev a barevných kombinací. Barevné vzorníky dokonale souzní s konkrétními produkty a doplňky.

Jídelní židle v akčních nabídkách

Vybrat si můžete jednotlivé jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, dřevěné i kovové jídelní židle, dětské jídelní židle i židle s područkami. Výhodné akce se slevou až o 30 procent jsou v sekci jídelní židle v akci. Nyní je například prodávána s významným zlevněním jídelní židle Lotus, která byla vyrobena ve venkovském provensálském stylu s charakteristickou povrchovou úpravou. Kdo naopak touží po moderním setu jídelních židlí za sníženou cenu, mohl by se inspirovat u jídelní židle Tivone. Výčet akčních cen je stále aktualizován a doplňován, proto kdo chce ušetřit, i za výhodných cenových podmínek si najde pěkné zboží.


5 vlastností moderních jídelních židlí

5 vlastností moderních jídelních židlí

Přemýšlíte nad výběrem jídelních židlí, ale nevíte, jaké vlastnosti jsou důležité? Existuje více faktorů, podle kterých můžete vybírat. V článku najdete přehled 5 bodů, které by měly splňovat moderní jídelní židle....

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz