Atmosphera Créateur d\'intérieur Stylový stolní obdélníkový ubrus odolný vůči nečistotám v barvě slonové kosti, moderní stolní ubrus, elegantní ubrus do obývacího pokoje

Elegantní stolní ubrus od francouzského výrobce dekorativních doplňků a bytového textilu, zaujmou zcela jistě každého, kdo vyžaduje praktické a současně vizuálně atraktivní řešení. Exkluzivní ubrus s efektem jemného lesku je skvělý nápad, kterým rychle a elegantně připravíte interiér pro jakoukoliv příležitost.

Stolní ubrus od značky Atmosphera Créateur d\'intérieur má vedle ojedinělých estetických kvalit jedno další plus, a to odolnost vůči nečistotám, což nepochybně doceníte při příležitostech jakými jsou rodinné oslavy a jiné společenské události s pohoštěním.

Hladký ubrus odpuzující nečistoty v nenápadné střídmé barvě je také skvělou volbou s ohledem na její univerzálnost. Snadno jej sladíte s okolím, ať už máte prostřeno k obědu anebo jste okolní interiér vyzdobili velmi výrazně a netradičně pro výjimečnou oslavu. Tento ubrus oceníte ve všední den i ve svátek.

Specifikace výrobku:

\r\n


- tento exkluzivní ubrus je odolný vůči nečistotám
- univerzálně neutrální barva
- dlouhá životnost a snadná údržba jsou dalšími plusy tohoto ubrusu odpuzujícího nečistoty
- originální elegantní ubrus od francouzské značky Atmosphera Créateur d\'intérieur

Styl: Moderní,Provence
Kategorie: Ubrusy, prostírání
délka(cm): 240
materiál: polyester
šírka (cm): 140Baví vás móda. Nakupujte oblečení na Givo.cz